Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-u-yakykh-tisno-pereplitayetsya-sumne-j-smishne/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, у яких тісно переплітається сумне й смішне

11.08.2020
Відгук

Іноді хочеться почитати чогось легкого та фантазійного, щоб трохи відволіктися від буденності і відпочити у світі казки та магії. Хто з нас у дитинстві не мріяв потрапити до Нарнії чи до Гоґвортсу і побути обраним якийсь час? Звісно, і в нашому світі немало загадок та чудових речей, але іноді цього, здається, недостатньо. Отже, ми підібрали для вас книжки, з допомогою яких ви зможете відпочити і посміятися!

Книги з гострим гумором

Правда.jpgІ починаємо з короля гумористичних романів – Террі Пратчетта, який своєю серією романів «Дискосвіт» підкорив цілий світ! Якщо ви ще не знайомі з його творчістю, то позацикловий роман «Правда» – найкращий для першого ознайомлення, адже не вимагає від читачів детального знання всесвіту. Це чудова сатира письменника на умовність правди у пресі, а майстерні алюзії на сучасні реалії медіа-простору зрозуміє кожен з будь-якого куточка планети. Тому, якщо ви шукаєте, що почитати іронічного – то цей твір вам точно сподобається.

Морт.jpgА якщо ви бажаєте розпочати читання Пратчетта з циклу творів, то рекомендуємо «Морт» – перший з романів, де головним героєм є справжнісінький Смерть. Так, він чоловік, який говорить тільки великими літерами і надзвичайно втомлюється через це. Також він любить кішок, ловити рибу і хоче у відпустку. У цій історії Смерть бере собі у помічники Морта – незграбного та романтичного хлопця. Чи вдасться йому підійнятися кар’єрними сходинками у цій нелегкій професії?

Знак Єви.jpg«Знак Єви» Алевтіни Шавлач – це українська проза і водночас чудове фентезі про попаданок. Адже і в Україні тепер існує свій неповторний пласт фентезійної літератури. Це містична історія про подорож у інший світ, де править раса Вовків, а люди давно понижені до статусу плазунів. У цей жорстокий вимір потрапляє звичайна дівчина з нашого світу, яка випадково переступила межу… Що ж з нею станеться в цій жорстокій реальності, де безкінечно тягнеться кривава війна…? Чи зуміє вона вижити? А що, як вона потрапила сюди зовсім невипадково?

Чужак.jpgІ ще одна чудова світла казка – це «Чужак» Макса Фрая, який вперше вводить читачів у загадковий світ Ехо – столиці Сполученого Королівства. Тут все сповнене магією та чудесами. Головний герой Макс з нашого виміру розслідує серію загадкових вбивств, жертвою якого мало не став його майбутній колега. Хто ж виявиться вбивцею? Книга написана легкою мовою і просякнута іронією та гумором. Те, що треба для дощових похмурих вечорів!

Heroes.jpgДавно не повторювали англійську? У вас є чудовий шанс оновити свої знання за допомогою гумористичної книги Стівена Фрая – «Heroes». Це іронічні та дотепні перекази всім відомих міфів про Ясона і Геракла, Персея і Орфея, а також цілою купи інших сумнівних особистостей! З бездоганним британським гумором Фрай викладає своє осмислення трагічних та смішних історій, які може і траплялися колись. Блискуче оформлення книжки зробить ваш сеанс читання неповторним, тому не пропустіть нагоди почитати щось в оригіналі!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image