Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-shcho-podaruyut-dytyachu-vtikhu-doroslym/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, що подарують дитячу втіху дорослим

16.09.2020
Відгук

Книги для душі є дуже важливими для нас. Вони відкривають читачам сенс людського існування, допомагають очиститися від поганих думок та переживань. Така література відображає наш внутрішній світ, а її глибина подекуди зачаровує. До книг для легкого читання можна віднести як класику, так сучасні видання. Вони відкриють нам очі та зцілять душу.

Книги із затишною атмосферою

Прогулянка лісами.jpgКниги-антидепресанти завжди підіймають настрій. Ми ніби переносимося в описані події і проживаємо їх замість героїв. Такою є книга «Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи» Білла Брайсона. Вона описує карколомну, цікаву й непередбачувану подорож вузькою стежиною, що простяглася повз гори Аппалачі. Головні герої вирушають у цю захоплюючу і, водночас, небезпечну мандрівку, аби впевнитися у своїх силах, довести собі і оточуючим власну значущість та цінність. Автор з гумором описує комічні ситуації, котрі траплялися з подорожуючими, та перемежовує їх соковитим колоритом, а також філософськими роздумами та життєвою мудрістю. Видання стало бестселером і навіть було екранізоване.

Фієста. І сонце сходить.jpgНе секрет, що твори, герої яких шукають розради в ризикованих захопленнях та сплесках адреналіну, користуються шаленим попитом у читачів. В даному ключі доречно згадати книгу Ернеста Гемінгвея «Фієста. І сонце сходить». Вона описує екзистенційні пошуки так званого «втраченого покоління», долі якого назавжди перевернула Перша Світова війна. Розчаровані в житті, герої твору вперто намагаються віднайти його сенс не у побутових речах, до яких відчувають байдужість, а в гострих емоціях та нестримних відчуттях. Це, як правило, призводить їх до алкоголю та напівкримінальних пригод. Книга є дуже глибокою і не втрачає актуальності й дотепер. У чому сенс людського життя? Куди рухатися, заради чого жити? Ці питання, безперечно, хвилювали багатьох.

Старий і море.jpgКультовим є твір Гемінгвея «Старий і море». За простою, на перший погляд, історією кубинського рибалки з його нехитрим побутом і важким ремеслом ховається глибока філософія життя. Вона вчить читачів не опускати руки навіть за дуже несприятливих умов, боротися тоді, коли сенс, здається, втрачається. Відомо, що дана книга багато кого вивела просто-таки з депресії, і через це заслужено стала шедевром світової літератури. Вона розсіє чорну порожнечу у душі і поверне бажання жити. 

Моя бабуся просить їй вибачити.jpgДобрі книги для підлітків надихають і виховують водночас. Вони дуже позитивно впливають на неспокійну юнацьку душу в період перехідного віку, формують в ній світоглядні орієнтири, котрі допоможуть в дорослому житті, нагадуватимуть про людяність та гідність. До такої літератури можна віднести й книгу Фредеріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити». Вона розповідає про ніжні, люблячі й дуже прекрасні стосунки між бабусею та онукою. Ці стосунки не закінчуються навіть тоді, коли бабуся іде в інший світ, оскільки вона лишається в листах, спогадах, роздумах. Твір викликає сильні емоції та вчить нас цінувати своїх близьких.

Три зозулі з поклоном.jpgЗа своєю спрямованістю він нагадує новели Григора Тютюнника із книги «Три зозулі з поклоном». Відомий український письменник так само зумів тонко передати красу людської душі та вагомість добрих вчинків. Його персонажі – щирі та справжні, як осінні яблука на дерев’яному сільському столі в бабусі чи дідуся. Вони западуть в душу кожному читачеві.


Читайте також:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 24.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%