Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-shcho-navchat-dyvytysya-na-svit-pid-inshym-kutom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, що навчать дивитися на світ під іншим кутом

04.02.2021
Відгук

Психологія дозволяє кожному поглянути на себе та інших з різних сторін. Часто з абсолютно нових і несподіваних. І це, безперечно, допомагає нам краще пізнати себе та інших. Сьогодні у добірці книжки, які проливають світло на різносторонні психологічні процеси людини.   

До психологічних книг, які варто прочитати безумовно належать науково-популярні праці німецького психолога Еріха Фромма.

Мистецтво любові.jpgУ невеличкій за об’ємом та розміром книжечці «Мистецтво любові» Фромм досліджує одну із вічних тем людства – любов. Любов – це мистецтво, якому потрібно вчитися. Любов буває різною, і не варто її ототожнювати з самим коханням. Так вважає автор та ділиться власними дослідження цієї теми.  

Мати або бути.jpg«Мати або бути?» – це дослідження та розкриття двох напрямків нашого існування: установок «бути» та «мати». У цій книжці Фромм розповідає нам особливості кожного з цих модусів життя, важливу різницю між ними. А також  про те, як ці поняття відбиваються у житті як кожного з нас, так і всієї культури загалом.

Людина в пошуках справжнього сенсу.jpgСписок кращих книги з психології всіх часів, окрім Фромма, чудово доповнюють роботи ще одного психолога – Віктора Франкла. «Людина у пошуках справжнього сенсу» – це своєрідний маніфест психологічних поглядів автора. У ньому автор аналізує причини свого виживання у концтаборі та формує власну стратегію терапії – логотерапію.

Як залишатися позитивним і визволити свого внутрішнього оптиміста.jpgКниги для позитивного мислення продовжують бути популярними та актуальними. «Як залишатися позитивним і визволити свого внутрішнього оптиміста» – це ваш гід у світ позитивного мислення, яке дійсно може змінити життя. Це інтерактивне видання вчить помічати навколо себе, на перший погляд, несуттєві речі та перетворювати їх на хороші та позитивні емоції.

Спотикаючись об щастя.jpgІнша книжка «Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія» заснована на ідеї, що своє життя потрібно проживати у моменті «сьогодні». Саме у цьому і ховається омріяне щастя та щасливе життя. Ми, стверджує автор, завжди живемо думками про завтра. Будуємо плани про майбутнє, мріємо тільки про майбутнє, забуваючи про теперішнє. І у цьому найголовніша причина нашого «нещастя». 

Як бути розслабленим.jpgСтрес – невіддільна частина нашого життя. Втекти від нього майже не можливо. Але можливо з ним боротися та зводити до мінімуму його наслідки на нас. «Як бути розслабленим» Лаури Мілн у цьому допоможе якнайкраще. Дієві поради, методи, секрети розслаблення у цій книжці покажуть стресу, де зимують раки.

Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз.jpgКниги для саморозвитку також допомагають краще пізнати себе та інших. Що буде, якщо ми зникнемо із наших соцмереж? Навряд чи світ навколо нас розвалиться. А от налагодити власне життя такому кроку це цілком під силу. «Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз» Джарона Ланьє – це путівник для тих, хто хоче позбутися залежності від соціальних мереж. 

Викинь мотлох із життя.jpgВи помічали, що хатнє прибирання часто допомагає нам ясніше думати, краще аналізувати та навіть знаходити розв’язання  наших проблем? Марі Кондо у «Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди» рекомендує метод прибирання, який змінює мислення, сприйняття та життя, а не тільки порядок речей у домі.   

Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим.jpgДо кращих книги з психології: належать «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковского та «Усе замахало. Але надія є» Марка Менсона. Обидві книжки допомагають краще зрозуміти наші психологічні стани та налагодити психологічне здоров’я.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту