Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-shcho-dopomozhut-rozibratysya-zi-svoyimy-strakhamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, що допоможуть розібратися зі своїми страхами

17.07.2020
Відгук

Почуття страху знайоме кожному. Ми боїмося, що не отримаємо найдорожче, або потрапимо у небезпечну ситуацію, хвилюємося про те, що оточуючі нас не зрозуміють та що вони про нас подумають. Страхи можна ігнорувати, але вони все одно не зникнуть. Єдиний спосіб їх позбутися – це визнати та поглянути їм в обличчя. Наша добірка книг вам у цьому допоможе.

Книги, що допоможуть подолати страхи

Обирай себе.jpgКниги про позбавлення від страху достатньо популярні серед читачів, адже вони допомагають розібратися із цим жахливим почуттям, яке постійно не дає повноцінно насолоджуватися життям. Книга «Обирай себе. Як подолати страх та сумніви на шляху до повноцінного життя» допоможе вам позбутися невпевненості та тривоги, вона навчить ставити цілі та не боятися їх досягати. Якщо вам постійно страшно, вас сильно турбує думка оточуючих, ви відчуваєте сумніви, нерішучість та тривогу з будь-якого приводу, то ця книга безперечно для вас, адже такий стан впливає негативно на вашу психіку та заважає досягати поставлених цілей. 

Подолати страх близькості.jpgКниги про подолання страху актуальні і в любовних стосунках, бо багато хто з нас використовує стратегії самозахисту, аби обманути себе і приректи на невдачу у відносинах. У книзі «Подолати страх близькості» дуже вичерпно розкривається тема страху у близькості між чоловіком і жінкою. Людська психіка є милосердною, тому ми забуваємо занадто неприємні та болісні ситуації й емоції, щоб жити нормально. Ілсе Санд на прикладах із життя пояснює, як різні варіанти психологічного захисту не допомагають, а навпаки – заважають нам жити повноцінним життям, і як можна від цього позбутися. Дана книга допоможе вам зробити крок на зустріч людям та особистому щастю.

Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті.jpgКниги про страх смерті у всі часи приваблювали психологів. Страх смерті, незалежно від того, молодий ти чи старий, однаково переслідує нас протягом усього життя. Класик психології, Ірвін Ялом, у своїй праці «Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» розповідає про те, як відігнати від себе ці негативні роздуми та прийняти життя із його неминучим кінцем. Автор аналізує причини і наслідки страхів та знаходить методи боротьби із ними. Він вчить нас приймати життя таким, як воно є і отримувати від нього задоволення та не заглядати у майбутнє, відчуваючи страх.

Не бійтесь боятися.jpgКниги про те, як перестати боятися, допоможуть знайти спільну мову із власними страхами. Революційна книга «Не бійтесь боятися» пропонує нам не боятися, а навпаки – подружитися зі своїми страхами, завдяки цьому ми навчимося використовувати їх на свою користь.

У пастці депресії.jpegКниги для саморозвитку дозволяють нам віднайти методи для подолання страху та невпевненості, бо ці почуття створюють несприятливий та гнітючий настрій, який призводить до самокопання, а потім і до депресії. Алекс Корб у книзі «У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю» говорить, що депресія – це особливий стан, коли ніщо не радує, невинні жарти здаються образами, всі події сприймаються негативно та відсутнє почуття гумору. Також автор приділяє увагу методам, які допоможуть подолати депресію.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту