Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-shcho-dopomozhut-perezhyty-krytyku/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги, що допоможуть пережити критику

19.01.2021
Відгук

Кожному з нас хочеться поваги до своєї роботи, але не завжди люди навколо нас дають нам те, чого ми від них сподіваємося. Які книги варто прочитати, щоб покращити комунікацію з колегами, друзями та родичами, а також навчитися конструктивно сприймати все, що кажуть інші? Книги з психології спілкування обов’язково допоможуть!

ni.pngНові книги з психотерапії з’являються ледь не щодня. «Почніть говорити "НІ": як упевнено відмовляти та викликати повагу» Людмили Калабухи розповідає про те, як далі почуватися впевнено й не робити того, чого насправді не хочеш. Поради авторки допоможуть знайти себе та навчитися відмовляти правильно.

Комунікація від нуля. Есеї для Мані.jpg«Комунікація від нуля. Есеї для Мані» Марії Титаренко — це топова книга з психології стосунків, яка побудована на прикладі спілкування дітей. Коли ми виростаємо, то втрачаємо більшість навичок, які мають діти від народження. Як повернути втрачене? Про це ви дізнаєтеся, прочитавши цінні поради авторки.

Складні розмови.jpgВашою улюбленою книгою з психології може стати «Складні розмови: як обговорювати те, що хвилює найбільше» Шейли Хін, Дугласа Стоуна та Брюса Петтона. Тут розповідається, як опанувати навички легкого спілкування та налагодити стосунки у вашому оточенні. Ви отримаєте базові знання з теорії поведінки та спілкування.

Самотність. Сила людських стосунків.jpeg«Самотність. Сила людських стосунків» Вівека Мурті досліджує одну з найголовніших проблем сучасності: чому соціальні мережі роблять нас самотніми, хоча їхнє завдання полягало в протилежному? Вівек Мурті — один із провідних лікарів США, який дослідив питання самотності у світі сьогодення і знайшов рецепти, які допомагають із цим боротися. Адже всім людям насправді хочеться бути потрібними.

Хочете про це поговорити.jpeg«Хочете про це поговорити? Нотатки психотерапевта в 58 сеансах» Лорі Ґоттліб — це праця, в основі якої реальні історії людей, які зверталися по допомогу. Авторка відповідає на важливі питання сучасної людини, що підводять до одного: що таке емоційний інтелект та як його здобути. Спеціалістка доводить, що головне — це розпізнавати свої емоції та навчитися ними керувати. І тоді життя обов’язково стане легшим і щасливішим.

Як спілкуватися з психами.jpg«Як спілкуватися з психами. Правила взаємодії з неадекватними й нестерпними людьми» Марка Гоулстона розповідає, як навчитися опановувати себе у складних ситуаціях. Кожен із нас іноді стикається з неадекватними людьми, а деякі навіть живуть з такими протягом років. Як розмовляти з людиною, яка не настроєна на нормальну взаємодію? Поради автора допоможуть зрозуміти секрети спілкування в будь-якій ситуації.

Магічне мистецтво ігнорування.jpg«Магічне мистецтво ігнорування» Сари Найт вчить читачів визначати, які речі у вашому житті справді важливі. Як відсортувати своє сміття і перестати витрачати час на справи, які цього не варті? За допомогою дієвих порад кожен зрозуміє, чого він насправді хоче, і наблизиться до щастя ще на один невеликий крок.

Психологія впливу.jpg«Психологія впливу» Роберта Чалдіні миттєво стала світовим бестселером. Вона вчить досягати бажаного та не вестися на провокації, які оточують сучасну людину і її повсякденні.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image