Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-zarodzhennya-ta-rozvytok-kinoindustriyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про зародження та розвиток кіноіндустрії

25.06.2020
Відгук

Серед україномовних видань науково-популярна література на тему кінематографу представлена не дуже яскраво. Проте Книгарня «Є» підготувала для читачів добірку із 5 чудових «кіношних» книжок.

Кіношно. Графічна мандрівка світом кіно.jpgКниги з історії кіно особливо цінуються справжніми любителями цього популярного виду мистецтва. А якщо серед них є ще й поціновувачі коміксів? Тоді їм напевно сподобається видання «Кіношно. Графічна мандрівка світом кіно» Едварда Росса від видавництва «Рідна мова». У текстах з графічними зображеннями читач знайде інформацію про зародження, становлення і розвиток кіноіндустрії, яку майстерно подає автор, «озброївшись» прикладами з популярних кінострічок. Справді, дорослі комікси про історію кіно – це щось неймовірне!

Анімація.jpgКниги з теорії кіно є важливими для тих, хто працює або збирається працювати у сфері кінематографу. Книгарня «Є» пропонує вашій увазі чудову новинку від видавництва «ArtHuss» - «Анімація» Ендрю Селбі. Книжка розповідає про те, яку роль відіграє анімація у фільмах або телесеріалах, а ще про те, які чудові ефекти можна створювати в кіноіндустрії завдяки анімації. У книжці прекрасно викладена теорія – від підготовки створення сценарію для анімації до необхідних навичок, які треба мати для роботи з анімацією.

Екранний світ Сергія Параджанова.jpgКниги про створення кіно також представлені у Книгарні «Є». Вашій увазі пропонується збірник статей і фотографічних матеріалів, які описують роботу великого кінорежисера Сергія Параджанова над своїми шедеврами. Книжка вийшла друком у видавництві «Дух і Літера» під назвою  «Екранний світ Сергія Параджанова». У цій збірці зібрані статті, які допоможуть вам зрозуміти, як талановитий режисер створював кіно, як у його фільмах співвідносилися живопис та монтаж, яким був сенс екранної пластики, а також яке моральне і філософське навантаження мали його роботи.

ВУФКУ. Lost&Found.jpgКниги для тих, хто любить кіно, можуть містити у собі тексти, створені на основі сюжетів фільмів 20-х років, котрі були втрачені. Таким є видання під назвою «ВУФКУ. Lost&Found» від видавництва «Національний Центр Олександра Довженка», котре вийшло друком 2019 року. У виданні зібрано тексти О. Ірванця, Т. Малярчук, О. Нікітіна, А. Санченка, Н. Сняданко та І. Цілик за синопсисами кінострічок початку XX століття. У книжці розповідається також про феномен Всеукраїнського фотокіноуправління. Видання розраховане на любителів кіно, а також може бути гарним  подарунком для поціновувачів кіномистецтва.

Найцікавіша історія в Європі. Екранні версії.jpgКниги про кіно купити не складно, прочитавши інформацію про них у нашому огляді. Пропонуємо вашій увазі книжку «Найцікавіша історія в Європі. Екранні версії» Лариси Брюховецької від видавництва «Задруга». У ній автор розповідає, як кінематограф висвітлює нашу українську історію. Особливо цікавою є інформація про те, які фільми дозволялося знімати та показувати глядачам у Радянському Союзі, і як змінювалася їхня зацікавленість тим чи іншим періодом історії України.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image