Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-zamknutykh-u-sobi-cholovikiv-sertsya-yakykh-roztopylo-kokhannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про замкнутих у собі чоловіків, серця яких розтопило кохання

16.06.2020
Відгук

Інколи нам здається, що кохання не існує, а все довкола перетворюється у сірі відтінки буденності. Але чи правда це? Для того, щоб переконатися у зворотній думці, ми створили добірку книг про замкнених чоловіків, до яких завітало кохання.

Два кроки назустріч.jpgКнига про ненависть, що переросла в любов — це, насамперед, «Два кроки назустріч» Гремі Сімсіон та Енні Буйст. Ця книжка про розгублену та зневірену у себе дівчину, яка втратила свого чоловіка. Вона вирішує відвідати свою подругу, котра мешкає у Франції. Але доля повела її зовсім іншим і набагато важчим шляхом – вона потрапляє на Каміно-де-Сантьяго, де зустрічає Мартіна, якого ладна вбити при першій же можливості. Цей новий знайомий настільки дратує дівчину, що вона ладна зійти зі святого шляху, аби тільки не іти поруч з ним. Та світ вирішує зовсім інакше, він весь час зіштовхує йти разом до тих пір, поки вони не починають відчувати один до одного симпатію.

Ті, що співають у терні.jpgКнига у якій жінка добивається чоловіка — це «Ті, що співають у терні» Коллі Мак-Каллоу. Меггі почувалась у своїй сім’ї зайвою. Її ніхто не любив, а батьки майже не звертають на неї увагу. Вона розуміє, що зайва у цьому світі і вже б, напевно, давно покінчила зі своїм життям, якби не священник Ральф де Брікассар. Сама не розуміючи того, вона закохується у Ральфа. В цей момент до неї приходить усвідомлення, що він і є її сенс життя. Та не все так просто, як хотілось, адже віра священника та обітниця Богові не дозволять їм бути разом. Чи, все ж таки, Меггі вдасться вкрасти у Бога найдорожчий скарб її життя…

Опісля.jpgКнига про поганого хлопця і гарну дівчину «Опісля» Анни Тодд бентежить і зворушує своєю історією. Тесс – гарна дівчина, яка закохалася у грубіяна Гардіна. Вони сваряться, розлучаються,  кохаються, мріють і весь час тягнуться один до одного. Книга до останнього тримає у напруженні, бо до самого кінця так і не зрозуміло, чи будуть вони разом.

Проект Розі.jpgКнига про закоханість «Проект «Розі»» Грема Сімсіона розповість про молодого вченого, який має серйозні проблеми у спілкуванні з жінками. Тож, щоб розв’язати цю проблему, він вирішує підійти з наукової точки зору склавши анкету, в якій детально описав, якою повинна бути його ідеальна дружина. Та у його житті з’являється Розі, яка повна протилежність тій ідеальній жінці. Але не зважаючи на це, Дон з жахом усвідомлює, що закохався по вуха. Та чи судилося їм бути разом, адже науковця неймовірно важко терпіти?

Смарагд.jpgРоман про важке кохання «Смарагд» Валентини Мастєрової – це неймовірно зворушлива історія про несамовите кохання та неймовірний розпач. Герой ледь не помирає в Афганістані з думкою про те, що так і не пізнав справжнє кохання. Але коли йому вдається  вижити, то чоловік зустрічає ту саму єдину дівчину. Та  злякавшись своєї немочі, він відштовхує єдиний свій сенс життя. З часом доля знову зводить його з цією жінкою, але чи наважиться він на цей раз прийняти свої власні почуття та завоювати цю чарівну дівчину?

Читайте також:

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 06.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%