Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-personazhiv-iz-temnoyu-vdacheyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про персонажів із "темною вдачею"

28.09.2020
Відгук

Одним із найбільших успіхів для гарної книжки є яскравий, вдало прописаний персонаж. Він привертає увагу, має бажання та слабкості, яким співчувають читачі, за нього приємно вболівати. Водночас, він не обов’язково має бути позитивним, може, навіть навпаки. Адже часто книжка стає відображенням того світу, тієї боротьби чи конфліктів, які у житті практичні або неможливі, або на неї не вистачає сили, нахабства чи сміливості.

Цинічні книги

Осина фабрика.jpgКнига із сильним головним героєм «Осина фабрика» Іена Бенкса надзвичайно вражає своїм реалістичним, готичним та страшним сюжетом. У центрі сюжету сімнадцятирічний Френк, на перший погляд, зовсім звичайний юнак. Але за своє життя він встиг здійснити три вбивства, один за одним позбавивши життя своїх родичів. Події у книзі тримають читачів у напрузі до самого кінця та залишають наостанок несподіваний кінець цієї моторошної історії.

Хіба ревуть воли як ясла повні.jpg«Хіба ревуть воли як ясла повні» – твір про українського селянина, що потерпає від несправедливості. У центрі сюжету Чіпка. Автор із самого моменту народження розповідає про його життя. Головний герой був не дуже слухняним хлопчиком, він постійно потрапляв у історії та із самого дитинства проявляв свою вдачу, яка виявилась бунтарською. Мати прививала своєму сину любов до роботи та повагу до старших, виховувала його як чемну дитину. Але Чіпка не міг виносити несправедливість, потрапив у дурну компанію та став злодієм. На перший погляд його історія закінчена, але він закохався, вирішив змінити своє життя. Варто віддати головному герою належне, він зумів стати на правильний шлях. Більше того, він став ще й представником громади, а не лише хорошим сім’янином

Франкенштейн, або Сучасний Прометей.jpgКнига, де головний герой не людина «Франкенштейн, або Сучасний Прометей» готичний роман у світовій літературі, про молодого та допитливого вченого, який живе з думкою про те, щоб створити життя. Так Франкенштейн створив по шматочках монстра і оживив його. Але як тільки експеримент зазнав успіху, хлопець зрозумів,  що створив зло. У ту ж ніч почалися всі неприємності великого генія.

Таємна історія.jpgЖодна новинка серед жіночих детективів не зрівняється із загадковим романом Донни Тартт «Таємна історія». Цей світовий бестселер, чудовий зразок якісної інтелектуальної прози, який за жанром більше тяжіє до психологічного трилера, ніж детектива. Роман написано у вигляді сповіді одного з учасників злочину. Він згадує як усе сталося, що передувало вбивству, у найменших подробицях. Завдяки детальному опису подій та учасників читач може вповні уявити собі дуже яскраву, емоційно багату та насичену картину подій. Авторка з неймовірною глибиною розкриває кожного героя, його характер та всі як позитивні, так і негативні сторони. 

Мовчання ягнят.jpgКнига-детектив «Мовчання ягнят» – історія про одного з найвідоміших книжкових соціопатів – Ганібала Лектера. А також про розслідування жорстоких вбивств Буффало Біллом. Ця книжка точно не дасть вам занудьгувати. Книга викличе двоякі почуття: з одного боку, Лектер Ганнібал – це огидна істота, у якої навіть пульс не збільшується, коли він відкушує комусь ніс, а з іншого – вам буде цікава кожна його репліка, кожен його висновок щодо якоїсь події.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image