Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-nebezpechnist-zdijsnennya-mrij/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про небезпечність здійснення мрій

12.08.2020
Відгук

Мріяти – це чудово. Без них більшість людей не досягли б і половини успіху. Але всім нам відомо, що для того, щоб мрії втілювалися в життя, потрібно щось робити. А що, як у реальності все буде зовсім не так, як ми планували в голові? Можливо, деяким мріям варто лишатися у нашій уяві? Сьогодні ми поміркуємо про це разом з книгами про шлях до мрії.

Книги про досягнення мрії

поліанна.jpg«Поліанна» Елеонор Портер – це книга про мрію та позитивне мислення на всі часи. Її цікаво та корисно перечитувати як дітям, так і дорослим. Це історія про дівчинку Поліанну, яка своєю світлою посмішкою та чистою душею змінює життя людей навколо. Здається, що будь-які негаразди вона вміє перетворити на радісні події і знайти в них користь. Адже головне в житті – це насолоджуватися ним та ніколи не здаватися на шляху до свого особистого щастя.

вуличний кіт на ім'я боб.pngЩе одна прекрасна  книга про мрії, що збулися – це «Вуличний кіт на ім'я Боб» Джеймса Бовена. Це історія про випадкову, але доленосну зустріч – вуличного музиканта Джеймса та рудого кота Боба, які стали друзями на все життя. Не завжди для щастя потрібна людина – іноді тварина, яка любить тебе усім серцем, може зцілити зранену душу і знищити самотність. І щира розповідь про Джеймса та Боба – яскраве цьому підтвердження.

Життя без обмежень.jpg«Життя без обмежень» Ніка Вуйчича – це книга про мрію та реальність, яка могла бути похмурою та сумною, адже автор – людина, яка народилася без чотирьох кінцівок. Але ця книга – одна з найпозитивніших реальних історій, бо Нік Вуйчич – щасливий чоловік, у якого є все. У своїй книзі він відверто розповідає про всі складнощі та перепони, а також про неймовірну жагу до життя та віру в себе. Деякі називають Ніка «людиною епохи», а також доказом всемогутності людського розуму, бо головне – у нас всередині. Будь щасливим, посміхайся та без сумнівів йди до своєї мети, – каже нам автор і він, без сумнівів, має рацію. 

Та сама я.jpgА якщо ви шукаєте не лише книгу про здійснення мрій, а і любовний роман, то «Та сама я» Джоджо Мойєс – це книга про становлення та переосмислення свого життя, а також, звісно, про кохання. Лу Кларк тікає від свого чоловіка до Нью-Йорку, щоб зробити у стосунках паузу. У новому місті вона влаштовується на роботу до заможного сімейства, де опиняється у вирі стрімких подій. Одного дня вона знайомиться з чоловіком на ім’я Джошуа Райан, і розуміє, що закохалась. Що тепер Лу робити зі своїм життям? Чи є в неї шанс стати щасливою та здійснити свої мрії?

Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути.jpgА наостанок пропонуємо книгу, яка точно допоможе вам знайти себе та досягати своїх цілей та мрій. «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» Маршалла Ґолдсміта та Марка Рейтера розкриють усі секрети самомотивації успішних людей та підштовхнуть вас до впевнених дій. Адже сучасність оточує нас тригерами, які лише збивають з вірного шляху та не дають сконцентруватися на меті. Будь-яку ціль можна перетворити на звичку, впевнені автори, і для цього потрібно не так вже й багато. Головне – почути себе.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image