Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-muzeyi-khudozhnykiv-i-kartyny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про музеї, художників і картини

13.07.2020
Відгук

Читати книжки та досліджувати мистецтво. Переглядати друковані репродукції світових шедеврів живопису та дізнаватися історії їхнього створення. Пізнавати всі таємниці чи лайфхаки, які допоможуть отримати більше від походу в музей чи галерею (навіть, якщо це віртуальна екскурсія). Адже карантин мистецтву не завадить. Як і не шкодить наша добірка про художників, музеї та картини.

Книги про мистецтво живопису

Арт-візіонери.jpgПереглядати книги з репродукціями картин – це як відвідувати музей чи галерею, не покидаючи стін власного дому. Приємно, корисно та весело. Художній альбом «Арт-візіонери» стане вашим провідником у багатогранний світ мистецтва. На сторінках цього видання оживають біографічні історії та репродукції 75-ти митців, які творили та створили  художнє ХХ століття. Легкий спосіб познайомитися і розібратися з фовізмом, кубізмом, поп-артом, ленд-артом, концептуальним мистецтвом і всім розмаїттям мистецьких шкіл минулого століття.

Альбом-каталог Іван Марчук.jpg«Альбом-каталог «Іван Марчук» (Пейзажи)» – українсько-англійське видання, присвячене нашому видатному сучаснику. Творчість Марчука знана далеко за межами України, а  багато його робіт знаходяться у приватних колекціях. Близько п’ятисот репродукцій  альбому заглиблюють у загадковий, часом незбагненний і химерний конструкт творчості цього геніального митця.

Як ходити до музею.jpgБудьте обережні, хороші мистецькі видання можуть викликати нестримне бажання якнайшвидше бігти в музей чи галерею. Та перед цим рекомендуємо вам проглянути «Як ходити до музею». Ця книжка містить поради й інструкції арт-консультанта, які зроблять будь-які відвідини мистецьких закладів не тільки приємними, а й грамотними та корисними.

65 українських шедеврів. Визнані й неявні.jpgРізні книги про живопис в Україні стають все популярнішими, і їх можна купити у нашому інтернет-магазині. «65 українських шедеврів. Визнані й неявні» – це спроба показати у новому світлі історію українського мистецтва, яка  у минулому була «недостойна» чи «не канонічна». Мистецькі есе розкажуть про важливі та значущі (інколи зовсім несподівані) художні здобутки українського мистецтва, про їхній зв'язок зі світовою культурою. А також Діана Клочко навчить розуміти, тлумачити  та критично осмислювати нашу творчу спадщину.

Історія Мистецтва від найдавніших часів до сьогодення.jpgУ нас книги з мистецтва може купити собі будь-який мешканець Києва чи іншого міста. «Історія мистецтва» стане фундаментом  вашої загальної обізнаності у його напрямках. Ґрунтовно дозволить поринути у неймовірний світ становлення і розвитку мистецтва від найдавніших часів до сьогодення. У цій книжці вас чекають мандрівка всіма видами образотворчого мистецтва (від наскельних малюнків до концептуальних перфоменсів), неймовірні та якісні ілюстрації, легка та зрозуміла структура викладу.

Це Воргол.jpgСерія «Це…» («This is…» в оригіналі) – неймовірні книги про мистецтво. Кожне видання цієї серії – вже окремий шматочок витвору мистецтва. Невеличкі історії-замальовки життя, ілюстрації робіт відкривають нам нові грані внутрішніх світів відомих художників. А родзинкою серії є оформлення кожної книжки під художній стиль самого митця. Українською перекладено поки такі книжки: «Це Воргол», «Це Далі», «Це Ван Гог» і «Це Моне».

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image