Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-lyudski-poroky-ta-naslidky-oderzhymosti/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про людські пороки та наслідки одержимості

04.06.2020
Відгук

Людські бажання часом можуть набувати найнеочікуванішої подоби, що іноді виходить за межі здорового глузду. Саме тоді сліпий потяг до об'єкту зазіхань перетворюється на пристрасть, пристрасть - на порок, а разом вони стають джерелом натхнення для авторів, чиї книжки бентежать не одну сотню читачів.

Книги про пристрасті і пороки

Лоліта.jpgКниги про любовну одержимість притягують до себе протиріччями та нетривіальністю піднятих питань. Роман "Лоліта" Володимира Набокова - яскравий зразок твору, що зачіпає найпотаємніші струни душі, змушуючи і ненавидіти і обожнювати його. Це історія про пристрасне бажання сорокарічного чоловіка прикувати до себе об'єкт обожнювань - маленьку німфетку 13 років, що нагадала йому перше кохання і яка більше за усе прагнула свободи вибору. Оповідь плавно підводить до думки, що одержимість разюче відрізняється від кохання, а насилля - не найкращий спосіб його добитися.

Моя кузина Рейчел.jpg"Моя кузина Рейчел" Дафни Дю Мор'є - роман про одержиму любов до жінки, яка користувалася чоловіками як засобами досягнення мети. Та це не змінювало почуттів до неї старого графа, його пасинка та багатьох інших нещасних. Краса та витонченість зливаються тут із ревнощами та внутрішнім болем головних героїв. Події, що відбуваються на тлі мальовничих описів Англії та Італії дев’ятнадцятого сторіччя,  влучно висвітлюють тогочасний суспільний устрій. Смерть і кохання у цьому творі йдуть пліч-о-пліч, жіночність тут - найсильніша зброя, яка, проте, не завжди приносить щастя. 

Земля мертвих.jpg"Земля мертвих" Жана Крістофа Гранже - це атмосферний трилер про любов до збоченних розваг, мистецтва та грошей. Розслідуючи убивство стриптизерки, детектив все глибше занурюється у власні таємні пристрасті, ризикуючи втратити слід маніяка, а разом з ним і здатність тверезо мислити. Як пов’язане зв’язування шибарі, картина відомого митця та убивство, що видається наджорстоким? Круговерть світу прихованих задоволень, динамічні розслідування та глибокий психологізм життєвих перипетій не дадуть вам відірватися від цього роману.

Буремний перевал.jpgНапружена сімейна сага, книга, де хлопець одержимий дівчиною, через що занапастив не одну долю - все це про твір "Грозовий перевал" Емілі Бронте. Єдиний роман письменниці захопив не одне покоління читачів, а все через майстерно описані рокові пристрасті, таємниці яких розкриває випадковий гість. Залежність від влади, фінансів, алкоголю та невротичних відносин, що підкріплюється болем майже не має шансу зцілення. Особливо якщо жоден з учасників такої гри цього зцілення і не прагне. 

Майстерня ляльок.jpgМоторошний трилер "Майстерня ляльок" Елізабет Макніл - це одержимість, любовний трикутник та мистецтво в одному флаконі. Відомий патологоанатом божеволіє від молодої художниці, що працює ляльковим майстром під началом жорсткої власниці. Закохана у відомого митця, дівчина навіть не підозрює, що на заваді їй можуть стати її ж творіння. Бо ляльку можна змусити робити що завгодно. Лишилося забрати у неї все людське.Читайте також:

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%