Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-blukannya-v-labiryntakh-pam-yati/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про блукання в лабіринтах пам’яті

02.06.2020
Відгук

Притишене дихання, застигла кров і передчуття чогось лиховісного… Кому з нас іноді не хочеться подивитися жахастик і відчути себе у справжній небезпеці? Або заглибитись у рядки моторошної історії, неймовірної таємниці, яка переверне все життя героїв? В такі моменти ваш гул рясніє запитами на кшталт книги трилери топ 10 чи найстрашніші трилери книги… Та сьогодні ми для вас приготували спеціальну добірку з найцікавішими сюжетами!

Скриня Пандори.jpg«Скриня Пандори» Бернара Вербера – це книга, яка, окрім цікавого сюжету, задає досить філософські питання. Ви замислювались над тим, чи одне в нас життя? А що – як їх багато? Скільки життів може прожити одна людина? І як впливає тоді на особистість таке минуле? Про це розмірковує автор – його головний герой переживає регресивний гіпноз і занурюється в океани своїх минулих життів. Питання в тому – чи зможе він щось змінити і чи має все це сенс?

Щось лихе насуває.jpg«Щось лихе насуває» легендарного Рея Бредбері лише на перший погляд здається романом для дітей. Насправді ті проблеми, які підіймає автор, виявляються зовсім недитячими. Тут двоє підлітків потрапляють у незвичайні пригоди, коли в їхнє маленьке містечко приїжджає дивний цирк. Це Карнавал, який приїжджає лише восени, в ньому є дивні  атракціони і таємничий лабіринт… Це психологічно-філософський роман від справжнього майстра слова, який нікого не залишить байдужим. 

Керрі.jpgА наступний роман у нашій добірці книг трилерів – «Керрі» Стівена Кінга, справжня класика серед книг жахів, який має не одну екранізацію і безліч прихильників. Проблема булінгу у Сполучених Штатах, на жаль, була критичною як в кінці минулого століття, так і сьогодні. Героїня цієї історії все життя була жертвою кпинів однокласників та своєї схибленої на релігії матінці. Вона жила у справжньому пеклі, але в один особливий момент вона розуміє, що володіє ні на що не схожою силою. Чим це завершиться для неї і для людей, які її ображали? Усім зрозуміло, що кривдники отримають своє…

Доки світло не згасне назавжди.jpgА як щодо наших, українських письменників? Макс Кідрук у своєму романі «Доки світло не згасне назавжди» – це історія про двох сестер, Рути та Індії. Наречений Індії несподівано помирає, після чого відношення дівчат починають руйнуватися, вони віддаляються і звинувачують одна одну. Та раптом Рута виявляє, що вона має здатність впливати на реальність у снах… І там починають з’являтися лиховісні тіні, які підступають все ближче і ближче… А кожен наступний сон стає все темнішим. 

По той бік пам’яті.jpgА завершимо ми наш ТОП ще однією з кращих українських книг жахів – «По той бік пам’яті» Ксенії Циганчук. Це історія про наше колективне підсвідоме, про казки і міфи, які є відлуннями страшних обрядів ініціацій, які відбувалися у християнські часи. І от – наші часи, дві дівчини і три хлопці вирушають на відпочинок. Але їхнє авто несподівано ламається і вони опиняються на старому занедбаному хуторі, де їх очікують моторошні пригоди. Оживають давні казки, які змушують кожного друзів згадати та відчути свій найпотаємніший страх.Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту