Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pihulky-vid-pohanoho-nastroyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги-пігулки від поганого настрою

24.07.2020
Відгук

Частенько у відповідь на запитання “А чому б тобі не …?” говорите “У мене немає на це настрою”? У нас є кілька книжкових пігулок, які допоможуть подолати негативний настрій та знову радіти життю!

Кращі книги для підняття духу

У пастці депресії.jpegВід настрою залежить усе: бажання працювати, виконувати щоденні ритуали, спілкуватися і навіть займатися улюбленими справами. Відчуваєте, що у вашому житті більше негативу, тож гайда позбавлятися його! Першою пігулкою стане одна з книг, що виводять із депресії, “У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю” нейронауковця Алекса Корба. У першій частині книги ви знайдете наукові факти про природу депресії, співвідношення між певними ділянками мозку та відповідними психічними реакціями. У другій частині Книги Алекс Корб подає практичні поради, які змінять ваше життя на краще, витягнуть вас з депресії та подарують позитивний настрій.

Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями.jpgДругою пігулкою буде краща книга від хандри “Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями” від письменника, лектора та бізнес-коуча Ларрі Сенна. Настрій – це важіль успіху. Ларрі Сенн порівнює настрій із ліфтом: протягом дня настрій коливається від емоційного піднесення та ейфорії і аж до відчаю та розчарування. Але у кожному ліфті є кнопки. Натиснувши їх, ми будемо підійматися вгору “ліфтом настрою”, коли це буде потрібно. Настроєм можна керувати, приклавши дрібку зусиль. Як саме, читайте у книзі “Ліфт настрою”.

Франческа повелителька траекторій.pngТретьою пігулкою для хорошого настрою є добрі книги для дорослих. Книги “Франческа. Повелителька траєкторій” та “Франческа. Володарка офіцерського жетона” від колишнього телевізійного журналіста та оператора корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США Доржа Бату вже підкорили багато українських читачів. Історії про дивакувату Франческу, яка руйнує все, до чого торкається, викликають усмішку на вустах та хороший настрій.

Моцарт 2.0.jpgЄ ще одна книжка, яка подарує чудовий настрій та розрадить вас, –  це новинка від Доржа Бату “Моцарт 2.0”. Уявіть собі: геніальний композитор потрапляє у сучасний Нью-Йорк, де його дивує усе: галасливе метро, гамір великого мегаполісу, манери та звички сучасної людини та багато всього, чого не було у 18 столітті. Дорж Бату пише з неймовірною любов’ю до своїх персонажів, тож ми так само закохуємося у них, вболіваємо та переймаємося їхніми проблемами. У додаток до захопливої історії автор пропонує ще й мандрівку місцями, в яких відбувалися події з книги. На полях сторінок розміщено QR-коди, за якими читач знайде своєрідні “репортажі з місця подій”. Обіцяємо: книга “Моцарт 2.0” залишить не просто приємний і солодкий післясмак, а також створить для вас цілий світ добра, надії та віри у власні сили і назавжди зробить вас частинкою цього світу.

Добрі книги для дорослих не лише забезпечать хороший настрій, а й стануть справжніми книжковими вітамінками!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту