Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-bestselery-dlya-divchat-shcho-poradyt-knyharnya-e/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги-бестселери для дівчат: що порадить Книгарня Є

Відгук

Є багато цікавих книг для підлітків дівчат, що дозволяють відкрити такий таємничий і незрозумілий світ стосунків. Нові виклики, пошуки себе, швидкі зміни, перше кохання, нерозуміння дорослих – підлітковий вік часто виявляється найскладнішим періодом для майже дорослих дітей. Книги для підлітків дівчат про кохання, що не лише допоможуть відкрити завісу дорослого життя, а й побачити, як кохання змінює бачення, впливає на світи, які виникають між закоханими та надихає одночасно.

Я закохалася.jpgЯ закохалася, Марія Морозенко, Академія, 2017
Всі ми різні, з різними характерами, світобаченням, досвідом і життєвими шляхами. Нові зміни, які помічаєш не лише завдяки зовнішності. Коли хочеться скоріше стати дорослою, але така тонка межа між безжурним дитинством та світом дорослих, де час пролітає надзвичайно швидко.
Осінь змінить головних героїв, подарує перше кохання, але разом із тим і перше розчарування. У подіях книги про життя підлітків є справжнє почуття, але таке не сміливе, воно змінює і робить їх дорослішими. Коли приходить це почуття, то і вигукуємо «Я закохалася!». Остаточні деталі додає саме життя.

Зеленi мартенси.jpgЗелені мартенси,  Йоанна Ягелло, Урбіно, 2017
Жити в сучасному світі, встигати за сучасними тенденціями і постійно змагатись за першість – все це виявляється не таким простим завданням, особливо коли ти підліток. Але Фелікс не бачить в цьому необхідності, адже в нього інші проблеми, які вимагають від нього великої відповідальності та передчасного дорослішання. Отилія теж не схожа на інших дівчат – в неї також складаються ситуації, які не владнаються самі собою, але попри все, вона зберігає оптимізм і навіть допомагає своєму новому другові Феліксу. Між ними відразу виникає дружба, а можливо щось більше?
Ця книга про життя підлітків захопить тебе до самого кінця і даремно чекати спокою, допоки не прочитаєш останню сторінку.

Абсолютно нецiлована.jpg

Абсолютно нецілована, Ніна Елізабет Ґрьонтведт, ВСЛ, 2015
Друга книга з серії, знову новий щоденник і, звісно, нові проблеми. Щоденник, поміщений в книгу додає історіям відвертості, а малюнки та написи – як і має бути у справжніх дівчаток. Коли все вперше, то це здається катастрофою або чудом. Читаючи сучасні книги про підлітків впізнаєш свої перші закоханості та типові підліткові проблеми, де немає нічого складнішого, ніж питання, що стосуються справжньої дружби та кохання. Ця книга не лише про кохання, а й про взаємовідносини між друзями, родиною, близьким людьми.


Солоні поцілунки, Ольга Купріян, Академія, 2016
Солонi поцiлунки.jpg В житті трапляються моменти, коли все кардинально змінюється. Буває боляче і приходить час відповідати за власні помилки та усвідомлення гострих моментів.
Цікаві герої, що відображають справжніх підлітків, які кохають, сміються, помиляються і розчаровуються. Ми знаходимо з цими переживаннями багато спільного, тому що так само не встигали приймати нову реальність та відчували внутрішні конфлікти, які перекреслювали всі речі, які здавалися раніше такими прекрасними та ідеальними.
Ця книга для підлітків про кохання дає зрозуміти, що поцілунки можуть бути солоними, якщо вони з присмаком сліз.

Дiвчина онлайн.jpgДівчина Онлайн, Зої Заґґ,  Видавництво Старого Лева, 2018
Вести щоденник – це чудовий спосіб висловлювати свої думки. Але шістнадцятирічна Пенні хоче ділитися ними з іншими, тому створює свій анонімний блог, щоб відверто розповісти про своє життя. В неї є справжній друг, улюблене хобі та турботлива сім’я. Разом з тим, вона не виділяється популярністю в школі, її життя складається з багатьох незручних моментів, невпевненості в собі, комплексів, нерозділеного кохання та панічних атак. І тут раптово вона закохується у загадкового та красивого Ноя. Але чи може вона собі уявити, що він теж має секрет, який може змінити її життя?


Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%