Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/khvoroblyva-lyubov-dobirka-knyh-pro-vbyvchi-pochuttya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Хвороблива любов: добірка книг про вбивчі почуття

02.09.2020
Відгук

Книги про кохання можуть сповнити надії та романтичного настрою, підбадьорити, коли на власному фронті все не дуже добре. Але і в літературі кохання – далеко не завжди світлий дар, який приносить щастя. На жаль, любов – це складні почуття, які нерідко призводять до абсолютної катастрофи і зруйнованих сподівань. І сьогодні ми розкажемо про токсичні стосунки в літературі, історії, в яких все було дуже непросто.

Книги про деструктивні стосунки

Дев'ять з половиною тижнів.jpgІ наш рейтинг очолює дуже популярна книга про аб'юзні стосунки, за якою був знятий чудовий фільм – це «Дев'ять з половиною тижнів» Елізабет Мак-Нілл. Це пристрасна, еротична історія про звичайну дівчину і привабливого спокусника, який затягує її у вимір любовних втіх без кордонів. Про моменти, коли вимикається розум і живе тільки тіло, коли навіть смерть перестає здаватися страшною. На перший погляд схоже на еротичну притчу, але що ховається на глибині цієї пристрасті..? 

Гірка правда про стосунки.jpegА якщо ви шукаєте книгу про стосунки з психопатом чи загалом матеріал, де теоретично обґрунтовується всі тонкощі відносин, то рекомендуємо «Гірка правда про стосунки» Ніла Штрауса. Автор – американський письменник, журналіст і блогер. У своїй праці він досліджує вічні питання, які хвилюють людей. Чи можливо кохати одну людину протягом життя? Чому нас приваблює конкретний тип людей? За допомогою сучасних досліджень Штраус розкриває таємниці людських стосунків.

Колекціонер.jpg«Колекціонер» Джона Фаулза – це страшна історія про викрадання та фанатичну пристрасть психопата, яка завоювала світ. Звичайний на перший погляд клерк любить збирати метеликів. На перший погляд, чудове гобі, чи не так? Але ось він помічає особливого метелика – живу дівчину, в яку закохується без тями і вирішує зловити для себе. Так починається тяжка історія викрадення і страждань молодої дівчини, яка, не зважаючи на обставини, не здається і намагається вижити. А для цього потрібно не так вже й мало – достукатися до серця психопата…

Дише ніжністю ніч.jpgА тепер звернемося до класики. «Дише ніжністю ніч» один із кращих любовних романів золотого фонду американської літератури Френсіса Скотта Фіцджеральда. Головна героїня роману – нещасна пацієнтка психіатричної лікарні, перед вродою якої не встояв бідний, але талановитий лікар-психіатр. Це початок чарівної і непростої історії кохання, в якій головне – це терпіння та ніжність. Це нетлінна класика, яка завжди буде актуальною. 

Баттерфілд.jpg«Баттерфілд» Джона О'Хари – це ще одна психологічна історія, яка встигла стати класикою. Глорія Вендерс – духовно скалічена жінка, яка займається в житті тим, що спить з малознайомими чоловіками і все глибше і глибше занурюється в пітьму безчестя. Навіть сьогодні, майже сто років потому після написання, книга читається з цікавістю та розумінням, адже насправді люди – не змінюються. Екранізація цього роману принесла Елізабет Тейлор «Оскар» – ця історія дійсно здатна щось змінити в душі у глядачів та читачів.Читайте також:
Коментарі
Роман
15.09.2020

Долго искал, что почитать, в итоге купил на Виолити многотомник Агаты Кристи. Но спасибо за идеи, теперь знаю, что почитаю после.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image