Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/khudozhni-knyzhky-pro-nepovni-rodyny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Художні книжки про неповні родини

15.06.2020
Відгук

Книжки про неповні родини відкриють життя із іншої сторони. Не всім у житті пощастило мати обох батьків, хоча декому і із батьками не пощастило. Трапляється всяке, та книжки із нашої підбірки розкажуть історії про дітей та підлітків, які росли у різних родинах. Дехто із них сироти, а у когось батьки не ладили і розлучилися, та це зовсім не кінець життя для дитини. Потрібно все одно ходити до школи, гратися із друзями та продовжувати рости, саме так, як герої наших книжок.

Щиголь.jpg«Щиголь»
Книжок, у яких головні герої діти, просто безліч. Навіть письменники, які пишуть дорослу літературу, вводять у сюжет дітей як головних персонажів і впродовж сюжету ці діти дорослішають. Донна Тартт писала свою книжку «Щиголь» десять років. Книжка розповідає історію хлопчика Тео, який під час теракту у музеї втрачає маму, а разом із нею – шанс на щасливе та безтурботне життя. Батько Тео давно покинув сім’ю, але після смерті колишньої дружини він забирає сина із надією, що йому перерахують гроші, які залишилися дитині. Протягом цілого роману доля Тео буде тісно переплетена із картиною «Щиголь», яку його попросив винести із музею помираючий незнайомець, і яку так сильно любила його мама. Саме ця картина вирішить, у якому напрямку буде прямувати життя юного Тео.

Таємниця катакомб.jpg«Таємниці катакомб»
Книжка для дітей та про дітей авторства Тома Еґеланна «Таємниця катакомб» про чотирнадцятирічного хлопця Роберта, який разом зі своєю мамою відправляється у Рим, щоб дослідити нещодавно відкриті катакомби. Та натомість бунтарський характер Роберта спонукає його таємно відправитися у катакомби самому і, звісно ж, втрапити у халепу. Хлопець знаходить таємничий амулет, за яким століттями полюють ченці зі старого таємного ордену. Тепер хлопцеві загрожує смертельна небезпека. Але Роберт повинен розгадати таємницю Священної Зірки і  стародавнього пророцтва, адже від цього залежить не тільки його життя, а і доля цілого світу.

Диваки і зануди.jpg«Диваки і зануди»
Список дитячих книжок не може обійтися без Ульфа Старка. Цей письменник створив десятки книжок для дітей, які корисно прочитати навіть дорослим. «Диваки і зануди» - це книжка про дванадцятирічну дівчинку Симону, проблеми у якої почалися із переїздом та зміною школи, у якій дівчинку почали вважати хлопцем. І здавалося б все добре, бо Симоні подобалося вдавати із себе хлопчика, але все зміниться, коли дівчинка закохається.  

Кава з кардамоном.jpg«Кава з кардамоном»
Сучасні художні книжки про дітей та підлітків не такі вже й легкі, як б здавалося на перший погляд. Йоанна Ягелло, польська авторка, має у своєму доробку квадрологію про дівчину Ліну та її нелегкі життєві обставини. Ліна навчається у гімназії, живе із мамою та вітчимом, справи йдуть безтурботно та гладко. Але все руйнується в один момент, коли мама повинна поїхати на невизначений час, часті затримки вітчима на роботі, ще й іспити на носі. Всі домашні клопоти та маленький братик лягають на плечі Ліни. Псуються відносини із друзями і дівчина шукає розради у бабусиному домі, де їй завжди затишно та спокійно. Але, тиняючись домом, дівчина знаходить стару фотографію, через яку дізнається, що у неї є сестра, котру вона ніколи не бачила.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%