Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/khudozhni-knyhy-pro-vazhkykh-pidlitkiv-i-narkotyky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Художні книги про важких підлітків і наркотики

17.06.2020
Відгук

Сучасна жанрова література пропонує чимало творів, які розкривають важливі проблеми дорослішання. Досить часто вони вирізняються з-поміж інших відвертими темами, одна із яких — наркотики у сучасному суспільстві. Чи не найкраще ці теми описані у книжках, які ми пропонуємо вашій увазі у нашій добірці.

Книги про наркотики й підлітків

Привіт це Чарлі, або переваги сором’язливих.jpgСтівен Чбоскі у своєму романі “Привіт, це Чарлі, або Переваги сором’язливих” піднімає проблеми сучасного підлітка, на якого звідусіль чатують спокуси і бажання, неприйняття і відторгнення, або ж оманливі цінності. На сьогодні книжка про сором'язливого Чарлі уже стала бестселером серед підліткових романів. Критики порівнюють  цей твір із «Ловцем у житі» Джерома Д. Селінджера. А оглядачі називають його простою і щирою книгою про молодь у непростому житті.

Голий ланч.jpgОстання із книг, коли-небудь заборонених у США - “Голий ланч” від суперечливого літературного майстра епохи біт-покоління Вільяма С. Берроуза. Книга про наркомана і класика водночас, вже більше ніж п’ятдесят років неухильно дотримується титулу найскандальнішого роману з-поміж усіх, написаних англійською мовою.  Події цього анитутопічного твору відбуваються у неозначеному майбутньому в інфернальному світі, ніби дзеркальному відображенні, під назвою Інтерзона. Експериментальна техніка колажу допомогла авторові уникнути шаблонності, що робить цей твір неповторним.

Дівчата з Ла-Джонкери.jpgГостросюжетний роман Рено Ребарді “Дівчата з Ла-Джонкери” – це винятковий зразок сучасної європейської прози, книга про наркобізнес і міжнародні злочини, які відбуваються на французько-іспанському кордоні. З-поміж усіх кримінальних проблем відставний спецназівець Ферран натрапляє на секретні листи румунської повії, в яких йдеться про значну суму грошей. Намагаючись дізнатись більше про ці гроші, стражі правосуддя знаходять зачіпки до серйозних злочинів, де межа між законом і криміналітетом фактично зникає.

Львів. Доза Порно.jpgУ збірці оповідань “Львів. Доза Порно” сучасні молоді автори із різних регіонів України розповідають про темний бік Львова, якого зазвичай не показують туристам. Остап Українець, Гаська Шиян, Олег Шинкаренко та інші, кожен із авторів змальовує Львів щоразу з іншого ракурсу, не обходячи увагою важливі соціальні проблеми. Письменники незавуальовано пишуть про наркотики, проституцію і соціальну ізоляцію, а також про проблеми підлітків і дорослих, чоловіків і жінок, тих, кого торкається вікова і статева дискримінація.

Зіпсовані діти.jpgВ романі Філіпа Еріа “Зіпсовані діти” чи не вперше було згадано про проблеми, яких зазнало молоде покоління у розвинених країнах середини ХХ століття. Суперечності дітей і батьків, насильство і агресія, а також наркоманія в художній літературі авторства Філіпа Еріа доповнили складні та багатогранні образи, завдяки яким роман захоплює читача із перших сторінок і не відпускає до останніх.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image