Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/emotsijni-ta-vyrazni-knyhy-z-notkamy-ekspresionizmu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Емоційні та виразні: книги з нотками експресіонізму

03.09.2020
Відгук

Що почитати свіженького та популярного? Рейтинги кращих книг змінюються щодня, доволі важко встигати за такими швидкими змінами, тому сьогодні ми вам представимо маловідомі, але популярні книги, на які не шкода витратити кілька вільних вечорів.

Популярні книги

Про море мены розкажи.jpgЧи чули ви про «Про море мені розкажи» Ельчіна Сафарлі? Це меланхолійна історія з автобіографічними елементами з життя самого письменника. Це роман, що складається з есеїв, роздумів про життя, що вчить простим життєвим премудростям. Його героями є друзі, родичі та знайомі Ельчіна, а також, як можна зрозуміти з назви, море. Це ідеальний варіант для неспішних вечірніх читань, щоб був час подумати та помріяти між рядками.

Ожинова зима.jpgСеред нових цікавих книг для жінок виокремлюється «Ожинова зима» Сари Джіо. Тут ведеться мова про самотню матір Віру Рей, яка виховує маленького сина у 30-тих роках минулого століття. Вона працює ночами у місцевому госпіталі. Повернувшись додому після зміни, Віра не знаходить свого сина, а десь на вулицях лежить його улюблений іграшковий ведмедик. Після цього дія переноситься у 2010 рік, де репортерці "Сіеттл Ґеральд" Клер доведеться пірнути в минуле і, здається, віднайти там свого двійника. Вона вирішує дізнатись подробиці цієї давно забутої справи і розібратися у викраденні, що сталося майже сто років тому…

Щоденник Бріджит Джонс.png«Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінґ входить до рейтингу популярних книг у багатьох країнах, адже це розповідь про жінку, в якій можуть з легкістю впізнати себе читачки. Головній героїні трохи за 30, і вона вирішує після нового року кардинально змінити своє життя. Знайома ситуація, чи не так? Бріджит хоче схуднути, почати заощаджувати гроші та знайти своє справжнє кохання. Чи вдасться це їй? Книга подарує безліч незабутніх моментів, смішних історій та ситуацій, в які потрапляє кожен. 

спустошення.jpgІз сучасних романів в українській літературі вирізняється вже відомий Любко Дереш з книгою «Спустошення». Це багатовекторна історія, що підіймає актуальні питання цього часу. У центра подій – троє чоловіків, кожен з яких намагається жити за своїм сценарієм. Вони бажають сформувати ринок психотехнологій, але всі тут мають свої мотиви. В цьому романі читач зіштовхнеться і з колишніми радянськими лабораторіями, і з постінформаційним апокаліпсисом, і з проектом надлюдини. Але що це все таке? Справжні сенси чи пусті слова? Адже недарма назва роману – Спустошення…

амадока.jpgА завершимо ми наш сьогоднішній ТОП останньою книгою Софії Андрухович – «Амадока», над яким письменниця працювала останні кілька років. Це складна та концептуальна історія про зв’язок поколінь, про війну, про сучасність та про втрати пам’яті окремої людини і всього людства в цілому. Головний герой загубив себе і свою свідомість внаслідок страшних подій на Сході України. Його знаходить жінка, з допомогою якої він повільно збирає свою пам’ять по шматочкам. Якою ж буде цілісна картина?


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%