Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dzherela-tvorchosti-ta-natkhnennya-v-umovakh-karantynu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джерела творчості та натхнення в умовах карантину

09.10.2020
Відгук

Карантин – це хороша можливість зробити те, що ми завжди прокрастинували важливішими, на нашу думку, справами. Наприклад, придумати та описати власний проєкт, чи почати писати своє оповідання. Або нарешті взятися за розпочату давним-давно картину. Найголовніше у теперішньому потоці інформації, самоізоляції не розгубити всього бажання. А якщо ви таки у пошуку натхнення, нових ідей для реалізації, наша сьогоднішня добірка допоможе налагодити контакт із вашими музами. Отож запасайтеся книжками, знайденим натхненням і нехай період карантину буде у всіх творчим.  

Творча впевненість.jpgРозпочинає нашу добірку «Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал»  Книжка, яка покаже вам, що креативне мислення властиве усім людям. Кожний із нас має цей творчий потенціал. Його просто потрібно вміло відкрити, підтримувати та спрямовувати. Девід і Том Келлі, на сторінках своєї книжки, крок за кроком допоможуть розкрити кожному мистецький потенціал. Безліч дієвих як приборкати ідею, втримати її та нарешті реалізувати. І найголовніше рекомендації та завдання, які допоможуть віднайти та не втрачати джерело власного творчого мислення.

Пиши.jpgХотіли б написати роман? Маєте ідеї оповідань, але щось продовжує вас стримувати від їх реалізацій? Знаємо одну книжку, яка точно здолає вашу невпевненість та допоможе досягнути мети. «Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки» не просто книжка про таємниці «письменницької майстерності». Таіс Золотковська створила своєрідну інструкцію-посібник для письменника-початківця. Як розвинути цікавий сюжет, створити вдалих персонажів, виписати цілісні зав’язку, кульмінацію чи розв’язку. «Пиши» дає відповіді не  тільки на ці запитання. Також книжка буде корисна для тих, хто опинився у раптовій творчій кризі та шукає виходу із неї. Тому, не чекайте кращої можливості для свого розвитку, просто ідіть вперед до реалізації мрії. 

Велика магія.jpgАле вернімося до мотивації. Ми знаємо ще одну книжку, наповнену суцільним концентратом натхнення та бажанням діяти. «Велика магія» неймовірна та гумористична оповідь Елізабет Ґілберт про страх творчості, колообіг світових ідей. Що ж таке теорія «велика магія»? Що дає кожному з нас творчість? Який внесок болю та страждання у творчий процес та ще багато цікавинок із літературного життя авторки чекають кожного на сторінках цієї книжки. Але будьте обережні –  «Велика магія» дійсно здатна дати вам добрячого копняка мотивації. Готуйтеся після неї діяти.

Дай жару.jpgА чи знаєте ви, що сьогодні цінується найбільше? Ні, не гроші, слава, популярність чи зв’язки, а – креативність. Креативність – це те, що відрізняє нас від інших тварин. І вона ж відрізнятиме нас від роботів та штучного інтелекту (звісно, допоки вони самі цього не навчаться). Книжки цієї добірки мають одну спільну річ – вони всі говорять нам, що творчий потенціал є у кожного з нас. «Дай жару: 10 кроків до креативної майстерності» тут також не виняток. Остін Клеон пропонує усім прості рішення того, як легко розвинути у собі креатив та почати творити. Головне тут ні про що не думати, а просто діяти.


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%