Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dyuzhyna-ulyublenykh-knyh-knyharni-ye-yaki-spodobayutsya-j-tobi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дюжина улюблених книг «Книгарні «Є», які сподобаються й тобі

01.06.2021
Відгук

Ось і час добірки книг, які має прочитати кожен любитель хорошої літератури. Про рейтинг найбільш читаних книг нашої книгарні ми розповідаємо вам сьогодні!

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ.jpg«#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар — це запаморочлива історія про дівчину Галю, яка враз утратила все, що мала. А вона всього лише хотіла зробити добру справу… Що ж тепер робити і як героїні вибиратися з того пекла, в яке вона потрапила?

Кафе на краю світу.jpgОдна з тих популярних книг, які змушують замислитися та відшукати для себе відповіді на питання, яке невпинно ставить життя — «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі. Просто зупиніться і зайдіть в одне маленьке кафе, відкрийте меню та прочитайте запитання на останній сторінці.

Ми проти вас.jpgОдна з найзахоплюючих книг від Фредріка Бакмана «Ми проти вас» — продовження не менш дивовижного «Ведмежого міста», за яким уже встигли зняти чудовий серіал! Не пропустіть ці дві книги нашого ТОПу із запеклим боєм на виживання від Бакмана: він вартий вашого часу.

Місто дівчат.jpgКнига-бестселер, роман «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт тримається в ТОПі вже довгий час. Неймовірна та життєва історія Вівіан починається в 1940 році, коли героїню виганяють з престижного коледжу… Що ж трапиться з нею далі?

амадока.jpg«Амадока» Софії Андрухович — це довге занурення в історію нашого країни, роман, що розгортається в кількох часових пластах. Головний герой утратив пам’ять на війні, і тепер йому потрібно пригадати, ким він є насправді… Але він тут не єдиний, хто шукає втрачені спогади.

Як виходити заміж стільки разів скільки захочете.jpg«Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете» Ірени Карпи — легка та іронічна книжка для всіх, хто хоче розслабитися, своєрідний нон-фікшн, в якому письменниця ділиться секретами своїх знайомств і романів. «Вийшло в мене — вийде і у вас», —наголошує Карпа.

Свято, яке завжди з тобою.jpg«Свято, яке завжди з тобою» — безсмертна класика від Ернеста Гемінґвея, легендарна книга, яка відтворює образ повоєнного Парижа 20-х років ХХ століття. З нею читач занурюється в затишний гомін паризьких вулиць і маленьких кав’ярень, звідки письменник колись спостерігав за життям.

Крадій часу.jpg«Крадій часу» Террі Пратчетта — завершальна книжка з циклу про Смерть із серії «Дискосвіт». Готові рятувати світ разом із героями та реготати водночас? Тоді запрошуємо у світ Пратчетта!

Я бачу, вас цікавить пітьма.jpeg«Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка — відомий бестселер-детектив, який вже отримав визнання читачів. У селищі Буськів Сад зникає маленька дівчинка. Також там водиться серійний маніяк Звір, якого треба відшукати кримінальному психологу Андрію Гайстеру.

Людина-розумна.jpg«Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» Ювала Ноя Харарі — нетиповий погляд на загальновідомі речі, відома книжка, яка вражає всіх. Минуле людини та її розвиток з особистими коментарями автора особливо зацікавлює любителів нон-фікшну.

Квартира на двох.jpeg«Квартира на двох» Бет О'Лірі — легкий любовний роман із незвичайною зав’язкою. Двоє мешканців винаймають одну квартиру з суворою вимогою: сусідам можна перебувати в ній у різний час. Звісно, рано чи пізно між героями зав’яжеться листування і хтозна, до чого це призведе…Читайте також:
Коментарі
дана
22.02.2022

цікаво

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%