Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dytyachi-kazky-pro-shchastya-ta-viddanist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дитячі казки про щастя та відданість

17.06.2020
Відгук

Казки займають особливе місце у формуванні особистості дитини. Вони вчать любити, допомагати, вірити у добро, бути вірними та відданими. Казка є надзвичайно важливою у розвитку творчої уяви та власної думки дитини.

Казки, які допомагають розвивати у дітях найкращі людські якості

Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами.jpgКазки про щастя в першу чергу асоціюються у дітей із мамою, тому що мама для малюків є найголовнішою людиною у світі, і вони відчувають неймовірне щастя, коли вона поруч. «Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами» – книга про маленького крихітного зайчика, який здобував мед для мами, що захворіла, надзвичайно ніжна та добра казочка, яка викликає неймовірні позитивні емоції. Це хвилююча історія про любов, турботу та піклування найріднішої людини, яку знову і знову хочеться перечитувати. Кожна сторінка цієї книжечки містить особливі чарівні ілюстрації.

Аврора та інші принцеси.jpgКазки про щасливих людей вчать дітей вірити в дива та допомагають їм творити добро. У книзі «Аврора та інші принцеси» Оксани Куценко йдеться про чотирьох принцес у чотирьох казках, які займають сторону добра і правди. Всі казки цікаві та повчальні, у них йдеться про пошук щастя і свого місця в житті. Вони змушують замислитись над життєвими цінностями, тому неодмінно навчать ваших дітей тільки хорошого: любити та вірити в добро. Ці історії  в казковій формі вводять дитину у дорослий світ та готують до труднощів, які можуть трапитись на їхньому життєвому шляху.

Велика книжка маленьких казок.jpgКазки про відданість є не менш важливими для дітей, адже вони вчать бути чесними та довіряти людям. «Велика книжка маленьких казок» Астрід Ліндгрен – це короткі, справедливі та чесні історії, які живлять розум, несуть в собі глибокий сенс, розвивають душу та збагачують серце добротою. Прочитавши цю книгу, дитина буде впевнена, що тільки справжня дружба і любов завжди перемагають зло та долають усі перешкоди на своєму шляху. Ця прекрасна, цікава та неймовірно захоплива книжечка стане чудовим подарунком для вашої дитини.

Золоторогий олень.jpgКазки про вірність допомагають дітям знаходити справжніх друзів, бути добрими та відкритими. Поетична казка «Золоторогий олень» Дмитра Павличка про незрадну дружбу хлопчика і оленя, про сміливість та відданість. Історія чіпляє за душу, є дуже цікавою та повчальною. Книга є справжнім шедевром, оскільки містить ще й незрівнянні та вражаючі ілюстрації, які хочеться продивлятися постійно, тому книга чудово підійде для подарунка.

Чудові історії на добраніч.jpgКазки про радість навчають дітей бути щасливими, бачити щастя у кожному дні та кожній миті. Книжечка «Чудові історії на добраніч» Ервіна Мозера допомагає відчувати щастя та радість, заряджає позитивом. Це збірка найрізноманітніших та чудернацьких кумедних історій, яка вчить дітей добру та дружбі, пізнавати співчуття та допомагати тим, хто потрапив у біду. Також книга надзвичайно приваблює своїми яскравими ілюстраціями, тому добре підійде для маленьких діточок на подарунок.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image