Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/druh-piznayetsya-u-bidi-dytyachi-knyzhky-pro-spravzhnyu-druzhbu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Друг пізнається у біді: дитячі книжки про справжню дружбу

16.06.2020
Відгук

Книжки про дружбу – це неодмінна складова дитячої та дорослої літератури. Почуття дружби розвивається у людях від дитинства, адже людина істота соціальна і їй без дружби ніяк. Але не завжди ця дружба буває щирою і відданою – є корисливі люди, які тільки маніпулюють такими відносинами і роблять все заради власного блага. Ми ж пропонуємо вам прочитати історії про друзів, які готові на все заради одне одного. Дружба між героями наступних книжок ніколи не згасне та не дасть тріщину, бо вони щирі у своїх почуттях.

Великий вибух, або К. проти К..jpg«Великий вибух, або К. проти К.»
Книжка про інтернет-дружбу «Великий вибух, або К. проти К.» від Барбари Космовської та Ґжеґожа Каспенде нещодавно вийшла в українському перекладі. Цей чудовий тандем двох польських письменників створив твір, який актуальний сьогодні як ніколи. У сучасному світі знайомства та спілкування перенеслися у соціальні мережі і починається це вже із дитячого віку. У мережі ти можеш бути ким тобі завгодно, «твоя інтернет-сторінка витримає все». Але багато чого виявляється брехнею, яку зазвичай ти нав’язуєш собі сам, бо так хочеш бачити себе. У книжці така брехня стає явною і тоді це вже не зупинити, бо як те, як ти подаєш себе іншим, не є твоєю справжньою сутністю? І через це тебе почнуть зневажати? Із такими та іншими проблемами зустрічаються герої цієї історії.  

Манюня.jpeg«Манюня»
Розповіді про дружбу із дитинства так добре вдаються авторці книжки «Манюня» Наріне Абґарян. Історія про двох дівчат-підлітків, Манюню та Наріне, свого роду спогади про дитинство самої авторки. Така світла та кумедна книжка спонукає і нас самих зануритися із головою у спогади про власне дитинство та безтурботні дні. Герої «Манюні» завжди потрапляють у комічні ситуації разом із інколи грізною, а інколи не дуже бабусею Манюні, добрим та чуйним татусем та купою інших родичів.

Я завжди писатиму у відповідь.jpg«Я завжди писатиму у відповідь»
Тема дружби у літературі одна із основних, на нашу думку, адже саме дружба та друзі формують людину та її характер. Так Кейтлін Аліференка написала про реальну історію листування її самої та хлопчика Мартіна із Зімбабве. А почалося все із домашнього завдання. Дівчинці із Сполучених Штатів потрібно було написати листа комусь закордон. І коли всі її однокласники вибрали Європу, Кейтлін написала до африканської країни. Відтоді діти почали листуватися і стали найкращими друзями. Із книжки ви можете дізнатися про зріз життя дітей у двох різних материках, але це не стає на заваді дружбі.  

Файні товсті дівки, йо!.jpg«Файні товсті дівки, йо!»
Книжка про дружбу для дітей на канікулах української авторки Тетяни Стрижевської «Файні товсті дівки, йо!» змусить згадати своїх читачів про відпочинок у глибокому дитинстві в бабусь та дідусів у селі. Двоє сучасних дівчат, мрійлива і тиха Мілана та зухвала і жвава Зоряна, абсолютно різні, але, тим не менш, вони – найкращі подруги, які застрягли у глухому карпатському селі на цілі канікули. Ні тобі нормального інтернету, ні зв’язку із зовнішнім світом, але пригоди та веселі дні просто забезпечені.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%