Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-pryhodnytskykh-knyzhok-dlya-najmenshykh-knyhomaniv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка пригодницьких книжок для найменших книгоманів

07.08.2020
Відгук

Вікінг у моєму ліжку.jpgКниги, де пригоди відбуваються і у минулі роки, і у сучасні, завжди заворожують та привертають до себе увагу. Твір «Вікінг у моєму ліжку» Джеремі Стронґа саме такий – трохи фантастичний, трохи реальний і дуже кумедний. Історія розповідає нам про невдаху-вікінга, що впав із дракару у море під час туману, але випірнув із води вже в зовсім іншій реальності. Суворому воїну тепер доведеться вчитися жити у сучасній Англії, вчитися користуватися ванною, столовими приборами та купою документів. А також, можливо, знайти нових друзів та кохання. 

Історичні пригоди і не тільки:  кращі книги

Вімпі Стів. В’язень Майнкрафта!.jpgЗараз кращі пригодницькі книги, що їх полюбляють сучасні діти, – це книги за мотивами комп’ютерних ігор. «Вімпі Стів. В’язень Майнкрафта!» розкаже про хлопчика, що через суперечку вирішив позмагатися із однокласником у Майнкрафті. Але, не тямлячи у цій грі абсолютно нічого, він випадково опиняється прямісінько у її геймерському світі і тепер він сам та усе довкола складаються з блоків різної структури. А щоб вижити та повернутися додому треба подолати чималу кількість перешкод. Чи вдасться герою це зробити? Скоріше зазирайте на сторінки цієї книжки, аби дізнатися відповідь.

Джури козака Швайки.jpgСучасні пригодницькі романи від українських авторів теж не залишать дітлахів байдужими. «Джури козака Швайки» Володимира Рутківського перенесуть читача у часи, коли вільним землям загрожували татарські набіги. В одному з таких поселень жили троє маленьких друзів, які, дізнавшись про можливу загрозу, вирушили на пошуки козаків, аби звернутися до них по допомогу. Дорогою вони розкривають свої надзвичайні здібності, знайомляться із козаком-розвідником, що зголошується допомогти хлопцям, борються із фантастичними істотами. Загалом цей гостросюжетний роман не дасть сумувати, аж поки не перегорнеться остання його сторінка. 

Робін Гуд.jpgКласичні пригодницькі книги для дітей і досі лишаються актуальними для сучасного читача. Гарним прикладом такої літератури є «Робін Гуд» Ч. Вільсона та Дж. Макспеддена. За мотивами цього твору створено багато кіно та мультфільмів, коміксів та адаптацій. Але саме основна історія про розбійника з великим серцем, що згуртував навколо себе так само небайдужих до нещасть англійського народу і досі є предметом захоплення. Ця книга буде цікава і дітям і дорослим, бо тут вдало поєднані динамічний сюжет, гумор, тема кохання та соціальної нерівності, а написана ця історія приємною колоритною мовою.

Викрадачі діамантів.jpgЩе один яскравий приклад історичної пригодницької літератури - «Викрадачі діамантів» Луї Буссенара. Тут дія відбувається у Африці дев’ятнадцятого століття у часи «діамантової лихоманки», коли усі європейські авантюристи вирушили на пошуки дорогоцінного каміння. Але ніхто не врахував, що суворий екваторіальний клімат та  небезпечні хвороби покажуть, хто насправді є улюбленцем Фортуни. А коли доведеться протистояти ще й озброєним конкурентам, то і взагалі доведеться обирати, що є більш важливим: примарне багатство чи власне життя.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image