Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-u-yakykh-emotsiyi-peremahayut-zdorovyj-hluzd/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг, у яких емоції перемагають здоровий глузд

07.01.2021
Відгук

Романи про любов завжди є топовою літературою. Вони викликають щирий захват і сум, якщо почуття, описані в них, не є взаємними. Нам завжди дуже близькі герої цих творів, адже хто з нас не переживав хвилі кохання! Саме тому вони, напевно, і користуються такою шаленою популярністю. 

Самотність у мережі.jpgРомани-бестселери часто торкаються теми почуттів. Так, книга «Самотність у мережі» Януша Леона Вишневського описує непросте питання романтичного знайомства через інтернет. Віртуальне кохання – чи можливе воно? Які приховані камені несе й які ризики? Ці та інші питання тонко розкриває книга.

Серце не обдуриш.jpegМережева бесіда, яка переросла в почуття, описана і у виданні Зоряни Лешко «Серце не обдуриш». Його герої випадково зустрілися на сайті знайомств, причому обидва, що цікаво, аж ніяк не шукали нових стосунків. Кілька повідомлень переросли у пропозицію зустрічі, далі виникла пристрасть, короткий роман і… таємниче зникнення головного героя. Дівчина підозрювала його у зраді, але правда виявилася страшнішою – хлопець загинув. І саме в цей момент вона зрозуміла, що вагітна від нього… 

Сім щасливих днів.jpgКороткі любовні романи про попелюшок відомі нам усім. Тематика принца, котрий розшукує таємничу незнайомку, неодноразово описувалася та екранізувалася. Але що, коли в центрі такого твору – героїня, що самовіддано шукає своє зникле кохання? Саме про це розповідає книга Розі Волш «Сім щасливих днів». Дівчина познайомилася з хлопцем, вони провели тиждень разом і вже будували спільні плани на майбутнє, аж раптом він несподівано зник. Подруги та близькі радять не продовжувати пошуки, однак на що ми тільки не здатні, аби повернути кохану людину!

Я кохатиму тебе завжди.jpegЛітература багата на романи про почуття. Варто згадати книгу Сари Джіо «Я кохатиму тебе завжди». Її головна героїня – успішна дівчина, яка от-от вийде заміж. Її життя здається цілком зрозумілим та прогнозованим, однак несподівано для себе вона зустрічає на вулиці безпритульного, яким виявився її колишній керівник. Несподіванка долі пробуджує почуття, залишені в минулому, та змінює всі плани. Колишні завжди можуть стати нинішніми, якщо вогонь між ними ще не згас.

Брудна, розбещена багата любов.jpegА герої книги Лорелін Пейдж «Брудна, розбещена багата любов» вже, певно, заплуталися у своїх почуттях. Вони то розстаються, то сходяться знову й роблять це дуже темпераментно та пристрасно. Іскри їх стосунків явно перескочать в душі читачів. Буває, коли свою другу половинку ти зустрічаєш абсолютно випадково, хоча до цього тривалий час жив поруч.

Квартира на двох.jpegМайже так, як персонажі книги Бет О’Лірі «Квартира на двох». Він та вона знімали одну квартиру на двох, але мусили знаходитися там в різний час і зовсім не знали про існування одне одного.  Аж до того моменту, коли випадково не познайомилися через листування. А тоді виникла й дружба, яка заронила в їх серцях почуття.

Нормальні люди.jpgА от герої видання Саллі Руні «Нормальні люди» своє кохання ховали цілеспрямовано. Вони навчалися в одній школі, згодом – в одному коледжі, проте зберігали стосунки у таємниці. Але чи витримають почуття подібне випробування? Кращі любовні романи часто торкаються проблеми зради.

Кохання з першого погляду.jpgСаме така ситуація виникла в книзі Ніни Фіалко «Кохання з першого погляду». Її головний герой заявив дружині, що йде від неї до іншої жінки, однак дуже скоро сам опинився в статусі зрадженого й покинутого. Чи зуміє колишня прийняти його назад? 

Маленька паризька книгарня.jpgКниги про любов допомагають нам побороти самотність – так само, як герою видання Ніни Джордж «Маленька паризька книгарня». Вони вчать нас не опускати руки й рухатися вперед, загоюючи рани від нещасливих почуттів.

Де живе свобода.jpegДуже цінною в даному контексті буде книга Світлани Талан «Де живе свобода». Вона точно сподобається замріяним романтичним читачам.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%