Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-shcho-dopomozhut-pozbavytysya-harmyderu-v-holovi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг, що допоможуть позбавитися гармидеру в голові

09.09.2020
Відгук

Час від часу наш організм потребує генеральне прибирання, розвантаження та впорядкування себе. І зараз ми говоримо більше про його психічний аспект. Адже ні для кого не секрет, що високий рівень психологічного благополуччя якнайкраще впливає на наше здоров’я та самопочуття. Добірка книжок популярної психології допоможе налаштуватися на позитивні зміни.

Розумні книги, що підкорили світ

Мислення швидке й повільне.jpegРозпочнемо з книги, що допоможе розвиватися всебічно, а також краще зрозуміти нам себе та когнітивні процеси. «Мислення швидке і повільне» – це наш путівник у таємничі закутки роботи нашого мозку. Що керує нами при тому чи іншому виборі: раціональні мотиви чи певні нелогічні аспекти? Яка різниця між повільним і швидким мисленням та який вид найкраще використовувати? Відповіді на ці та інші корисні запитання ви знайдете в основному тексті відомого психолога та економіста Даніеля Канемана.

Бог завжди подорожує інкогніто.jpgКниги для заспокоєння душі – це важливий елемент для впорядкування своїх думок, помислів, почуттів та дій. Вони водночас і легкі, і з нотками філософування. Така двоякість чудово допомагає людині проаналізувати життя. Книги серії французького письменника, майстра сфери особистісного розвитку Лорана Гунеля саме такі. «Бог завжди подорожує інкогніто», «День, що навчив мене жити» та «Я обіцяю тобі волю» – ненав’язливі читання-мандрівки до самої сутності людини, її емоцій, почуттів та загалом буття. Такі книги точно здатні пролити світло на наше життя та відкрити іншу, кращу його сторону. Для тих, хто шукає  психологію у більш науковому чи академічному стилі, у нас є також кілька варіантів.

Наука за 30 секунд. Психологія.jpgКниги з психології для початківців допомагають стисло та швидко отримати основні знання чи то загальної психології чи якогось окремого аспекту цієї науки. «Наука за 30 секунд. Психологія» – ваш невеличкий гід основними психологічними теоріями та важливими вченими, які розвивали, змінювали та творили психологію як науку. І все це у невеличкому (пів хвилинному) форматі розповідей. Чудовим вступом до вивчення чи пізнання психології  також є видання «Психологія 101: факти, теорія, статистика, тести й таке інше», де назва говорить сама за себе. Вичерпних знань такі книжки звісно не дадуть, але сформувати основи розуміння науки їм цілком під силу.

Інші психологічні книги, які варто прочитати

Емоційний інтелект.jpg«Емоційний інтелект», у якій Даніель Ґоулман науково розробляє суть поняття «емоційний інтелект» та місце емоцій у буденному житті. Все, що не знали про емоції, їхній влив на нас та поради, як краще їх використовувати, ви знайдете у цій книжці. А доступний та легкий виклад матеріалу зробить читання приємним процесом.

Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути.jpg«Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» від Маршалла Ґолдсміта та Марка Рейтера – це книжка, котра навчить читачів, як не загубитися у мінливому світі та розкриє усі секрети правильного, вдалого для себе, з мінімальними втратами, перемикання своїх життєвих звичок та життя.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image