Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-spekotni-tropiky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про спекотні тропіки

30.03.2021
Відгук

Кращі книги про Бразилію, Африку, Південно-Східну Азію та Австралію дуже часто вирізняються натуралістичними описами тамтешнього спекотного клімату. Ми ніби відчуваємо його власною шкірою та бажаємо заховатися від палючого сонця. Книги про спекотні тропіки – це завжди екзотика, в якій, утім, небезпечний фактор нерідко переважує фактор романтичний. Але ці видання приваблюють нас та змушують перечитували їх кілька разів.

Шантарам.jpgХудожні книги про Австралію завжди дуже цікаві та захопливо написані. Власне і сам цей континент притягує багатьох непересічних особистостей. Варто згадати автора роману «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса. Він сам дуже нагадує головного героя цього твору, адже вчиняв злочини та пограбування, перебував у австралійській в’язниці, з якої втік, мандрував країнами Азії, Африки та Європи. Цей роман — для справжніх поціновувачів динамічних пригод і ризикованих вчинків.

Тінь гори.jpgЗацікавить читачів і видання цього ж письменника «Тінь гори». Воно продовжує основну сюжетну лінію роману «Шантарам».

Гебан.jpgКниги про подорожі в Африці вражають своїм неабияким колоритом. Так, варто згадати видання Ришарда Капусцінського «Гебан». Воно, власне, і присвячене африканському континенту. Спекотні пустелі, небезпечні джунглі, маловідомі племена та їхні загадкові ритуали… Безперечно, цей твір сподобається шанувальникам екзотики.

Серце пітьми.jpegВарто звернути увагу й на книгу Джозефа Конрада «Серце пітьми». Її сюжет розповідає про поїздку моряка на річковому пароплаві до центру бельгійського Конго з метою знайти там потрібного торговельного агента. Однак таке рутинне, здавалося б, завдання несподівано перетворюється на справжній кошмар.

Негр з Нарциса.jpgТреба згадати й видання цього ж автора «Негр з "Нарциса". Оповісті неспокою. Молодість». Головний герой центрального твору збірки – чорношкірий матрос, який своїм образом уособлює суспільно-політичні та світоглядні трансформації на перетині ХІХ та ХХ століть.

Олмейрова примха.jpgЕкзотичний характер має книжка Конрада «Олмейрова примха. Вигнанець з островів». Вона дуже сподобається шанувальникам островів, тропіків і моря. Свого часу, саме з цих творів почався стиль письменника.

П’ятнадцятирічний капітан.jpgАфриканську тему обіграно і в романі Жуля Верна «П'ятнадцятирічний капітан». Твір, зокрема, стосується незаконної работоргівлі в Анголі. Такі книги художньої літератури сподобаються кожному, хто має жагу до пригод.

Робінзон Крузо.jpegКниги, дія яких відбувається в теплих краях, стосуються різних тем. Так, славнозвісний роман Даніеля Дефо «Робінзон Крузо» розповідає відому історію про моряка, що потрапив у корабельну аварію та опинився на безлюдному острові.

Пляж.jpgТреба згадати книгу Алекса Гарланда «Пляж». Її сюжет, на перший погляд, трохи банальний: подорож до типового «райського острова» з пляжами, чудовими краєвидами та повною відсутністю набридливих людей. Та чи так все прекрасно буде насправді? Ну й, безперечно, треба враховувати, що тропічна спека в літературі – не завжди те, що слід розуміти буквально.

Тропік рака.jpgІноді це алюзія на пристрасть чи пікантні пригоди в пошуках запального кохання. Саме так, як у книжці Генрі Міллера «Тропік Рака».

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%