Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-novitni-tekhnichni-innovatsiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про новітні технічні інновації

16.07.2020
Відгук

На сучасному книжковому ринку існує значна кількість книг про штучний інтелект, роботів та інші інноваційні технології. Ці теми зараз є досить актуальними у сучасному світі, тому їх дедалі частіше обговорюють звичайні люди та вчені. Навіть кожен з нас час від часу замислюється над тим, чи не замінить його робот на робочому місці, та до чого призведе стрімкий розвиток технологій.

Non-fiction література про інноваторів та інноваційні технології

Друга епоха машин.jpgКниги про інноваційні технології досліджують вплив нових технологій на наше життя. Автори бестселера «Друга епоха машин. Робота, прогрес та процвітання в часи надзвичайних технологій» впроваджують термін «друга епоха машин», який визначає науково-технічні  досягнення, що трансформують реальність. Це поява комп’ютера і цифрових рішень, які є каталізаторами, котрі збільшують інтелектуальні та фізичні можливості людей. Наше майбутнє – це битва з машинами за робочі місця. Переможе той, хто швидко пристосовується до змін та володіє особливими навичками.

Пришестя роботів.jpgКниги про інновації у технічних галузях є найбільш популярними серед читачів. У книзі «Пришестя роботів. Техніка і загроза майбутнього безробіття», автор скрупульозно досліджує технологічні інновації та проектує найближче майбутнє, в якому машини замінять людей. Мартін Форд говорить про робототехніку та штучний інтелект, про те, як їхні можливості вже конкурують з людським мозком. Рекомендовано для прочитання усім, хто цікавиться новітніми технологіями та майбутнім людської цивілізації. 

Створення інноваторів.jpgНовинки non-fiction завжди швидко розлітаються із полиць книжкових магазинів. Не є виключенням і книга «Створення інноваторів: як виховати молодь, яка змінить світ», котра у свій час здійняла чималий шквал емоцій серед любителів нон-фікшну такого роду. У ній автор досліджує вплив учителів, батьків, різного роду середовища на розвиток здібностей у молоді, яка здатна створювати інновації. Автор досліджує історії успіху багатьох людей, які зробили технологічний прорив у сучасному світі та відкриває секрети, як потрібно виховувати майбутніх геніїв. 

Фізика майбутнього.jpgБестселер non-fiction «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку є світовим книжковим хітом, у якому автор досліджує три великі наукові революції: штучний інтелект, квантову механіку та біогенетику, котрі суттєво змінили світ за останні роки та змінять наше життя у XXI столітті. Ця книга є інформативною та захопливою мандрівкою у майбутнє. Незважаючи на науковий зміст, вона читається досить легко, оскільки автор зумів пояснити складні речі простою мовою, яка доступна для розуміння кожного читача.

Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію.jpgТоп non-fiction книг складається із найбільш популярних та відомих бестселерів. Книга «Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію» визнана найкращою книжкою за версією New York Times. Це історія про різні етапи цифрової революції, починаючи із 1843 року і до наших днів, яка описана через біографії найвизначніших інноваторів. Волтер Айзексон розповідає про те, чому програмування раніше довіряли жінкам і вважали його чорновою роботою та чому центром інновацій є саме Кремнієва долина. Книга підійде для всіх, хто цікавиться новітніми технологіями та їхнім розвитком.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%