Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-lyudskyj-vybir-ta-joho-naslidky/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про людський вибір та його наслідки

24.06.2020
Відгук

Кожен стикається у своєму житті з ситуацією, коли потрібно робити вибір – ким бути чи як вчинити. А чи задумувалися ви над тим, які наслідки бувають від неправильного вибору? Книгарня «Є» пропонує вам добірку з психологічних і художніх книжок, які неодмінно вас зацікавлять та допоможуть змінити ваше життя на краще.

Сила інтровертів.jpgКниги, які змінюють життя – це, зокрема, психологічні видання. До вашої уваги Книгарня «Є» пропонує книжку «Сила інтровертів» від видавництва «Наш Формат». Хто ви – інтроверт, екстраверт чи, можливо, поєднуєте в собі ці обидві риси? Хай там як, ви робитимете вибір, ким бути. Та якщо вам більше до вподоби помірковане життя, то не варто себе «силувати» і бути екстравертом, стверджує автор книжки. Видання буде особливо корисне тим, хто бажає підвищити власну самооцінку.

Як бути впевненим у собі.jpgКниги, які мотивують, також можна знайти серед психологічних видань. Усім, кому бракує мотивації, варто прочитати «Як бути впевненим у собі» Анни Барнс від видавництва «Фабула». Кожна людина робить у житті вибір – бути щасливою, чи не бути. Ця книжка допоможе вам зробити цей вибір, а гарний шрифт та мотивуючі ілюстрації підвищать рівень вашої впевненості.

Гравець 1 що з нами станеться.jpgДраматична література на тему людського вибору є і серед нових видань 2020 року. Книгарня «Є» рекомендує вам книжку «Гравець 1. Що з нами станеться» Дугласа Коупленда від видавництва «Фабула». Що відбувається, коли людство починає втрачати розум? Зникає Інтернет, вода та електрика… А коли настає апокаліпсис? Напруження досягає свого апогею, і головні герої мають протягом п’яти годин віднайти у собі невідомі до цього часу почуття. Цей драматичний фантастичний трилер неодмінно змінить ваше життя.

Троща.jpgУ сучасній українській літературі є книги, в яких переплелися драма і своєрідна романтика. До таких книжок можна віднести роман Василя Шкляра «Троща». Автор описує драматичні події 1947 року і паралельно події 70-их років минулого століття. Кожній людині – у тому числі й учасникам визвольних змагань – притаманні як позитивні, так і негативні риси. Який же вибір зробили у своєму житті ті, хто колись відчайдушно боронив свою землю від чужинців? Ця книжка змусить вас переосмислити життя та глибше роздумати над проблемами вибору між свободою і неволею, дружбою і розбратом, коханням і зрадою.

Драматичні твори зарубіжної літератури можуть викликати у читача різні емоції. Пропонуємо вам «зануритися» у несправедливий світ італійської провінції Південний Тіроль, де через історичні обставини утворилася німецька діаспора. Болюча та сповнена драматичних поворотів історія, у якій персонажі змушені робити нелегкий вибір. Тут є і терористи, і жертви, яким ми співчуваємо та яких можемо осуджувати. Але є над чим подумати, щоб зрозуміти вчинки персонажів. Читаючи, немов би проживаєш життя кожного героя та героїні, а після прочитання приходить усвідомлення того, що варто відпустити минуле для кращого майбутнього.

Читайте також:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%