Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-delikatni-temy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про делікатні теми

18.06.2020
Відгук

В житті кожної людини є явища і почуття, з якими точно доведеться стикнутися. Добре, коли це щире почуття любові – щастя, радість та легкість керують нами в цей час. Але коли почуття помирають, то хаос в мозку і у світі навколо нас важко зупинити одразу. Найгірше, коли смерть – це не метафоричне явище, а фізичне. Рано чи пізно ми втрачаємо (чи вже втратили) близьку нам людину. Які книжки допоможуть нам пережити це лихо чи, принаймні, підготувати до нерадісної події?

Книги про смерть та любов

Ліки від кохання.jpg«Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» І. Ялом. Клуб Сімейного Дозвілля
Одна з найкращих книжок з психології стосунків. Коли ми кохали надсильно, то наші почуття залишаються з нами назавжди. Варто лише розібратися, як саме з ними жити і (чи варто) боротися. В цьому найкраще допоможе психотерапевт. Ірвін Ялом описує декілька реальних історій своїх пацієнтів, їхньої спільної боротьби та висновків про втрату любові.

Ні сонце, ані смерть.jpg«Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» Г. Марш. Видавництво Старого Лева
Ви читаєте цю книжку на одному диханні, адже вона – ніби гарні посиденьки зі старим-добрим Генрі, вашим найкращим другом. Проте, ви давно не бачилися, і Генрі є чого вам розповісти. Всі його історії будуть надзвичайно відверті, чесні, без долі брехні, адже друзям Генрі брехати не буде. Історії Генрі Марша – відомого нейрохірурга – про випадок, розпач, долю, миттєвість і шанс. Про все, що перед своїми очима бачить лікар з багаторічним стажем.

Що таке Смерть.jpg«Що таке Смерть? / What is Death?» Е.Борітцер. Чорні вівці
Ця невеличка за обсягом книжка-картинка допоможе розповісти дитині про страшне для дорослих і незрозуміле для малечі явище смерті. Коли в батьків не знаходиться необхідних слів, то твір Ейтана Борітцера може допомогти. Також, вона може допомогти і дорослим, які зовсім заплуталися у своїй прірві розпачу.

Моя Ба.jpg«Моя Ба» Т. Стус. Вид-во Ранок
Ще одна дитяча книжка із чутливою історією про неминучість смерті і вміння цінувати моменти життя. Обережно! Книжка дійсно може розчулити будь-кого до сліз. Ваші дитячі спогади знову стануть перед очима, ваші ігри з бабусями і дідусями та колискові, що вам їх співали, знову залунають на мить. Вона є добрим нагадуванням, щоб ми встигли подзвонити тим, кого любимо і цінуємо.

Людина в пошуках справжнього сенсу.jpg«Людина в пошуках справжнього сенсу» В.Франкл. Клуб Сімейного Дозвілля
Надзвичайно популярна книжка із психології людських взаємовідносин, що писалася досвідом концтабору. Після її прочитання певні питання про сенс і цінність життя розв’яжуться, і ми почнемо розуміти більше про тих, хто нас оточує щоденно. Цікавим є також те, наскільки важкий досвід поневолення змінює психологію людини та її сприйняття зовнішнього світу.

Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті.jpg«Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті» І. Ялом. Клуб Сімейного Дозвілля
Ми починали цим автором, ми і закінчимо ним. Ця книжка – про прийняття смерті і подоланні страху перед нею. Автор говорить нам про те, що ця подія неминуча і ділиться секретами, як жити, знаючи, що далі ти просто помреш.

Токійська наречена.jpg«Токійська наречена», Амелі Нотомб
Книга для зміцнення стосунків —«Токійська наречена» . Дівчина, що родом з Бельгії, опиняється в Японії. Обставини складаються таким чином, що вона закохується в місцеву культуру, а також у місцевого хлопця. Кращу книгу про стосунки і любов ще варто пошукати.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку