Добірка книг із психології для розвитку дисципліни та розсудливості
Книги, після яких ти станеш розумнішим, схожі на тренажери. Ми ж займаємося качанням м’язів, чи не так? Тоді чому б нам періодично не качати мозок? Його теж необхідно розвивати, так само як і витримку, силу волі, стресостійкість… Людині властива тяга до постійного самовдосконалення, проте ми нерідко відмовляємося від роботи над собою через лінь, відсутність мотивації чи дострокову впевненість у поганому результаті. Звісно, це абсолютно неправильно. Той ніколи не помиляється, хто нічого не робить. Саме тому, ця добірка посприяє розвитку розсудливості, дисципліни та сили волі.
Книги для розвитку себе обов’язково мають бути настільною літературою. Так, варто звернути увагу на видання «12 правил життя. Як перемогти хаос». Його автор упевнений, що нерідко основа наших проблем — відсутність стабільної системи цінностей. Ми живемо без правил, хаотично рухаючись назустріч новомодним трендам та сприймаючи їх некритично, тому ризикуємо зазнати поразки. Виправити ситуацію і пропонує книга. Нерідко наші проблеми ми формуємо самотужки – ще в мозку.
Підсвідомо сподіваємося на несподіваний удар, живемо в непомітному перманентному стресі. Цю проблему порушує книжка «Переписати життя. Як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною». Вона пропонує читачам «перезапустити програму», перепрограмувати власні думки, сподівання і настроїтися на гармонію й розвиток. Для цього, безумовно, необхідна неабияка сміливість. Мало хто наважиться кинути виклик власній долі, вийти за межі оцінювальних критеріїв соціуму чи вольовим жестом відмежуватися від надокучливих порад.
Тут допоможе видання «Недосконала, проте смілива». Воно доводить, що варто не оглядатися на чужі оцінки, а йти власним шляхом. Головне – вірити в себе. Віра – це той ліхтар, який може освітити дорогу навіть у найтемніші життєві сутінки. А коли є віра у власні сили, то буде й надія.
Про це говорить книга «Усе замахало. Але надія є». Книги для самопізнання нагадують інструкції до вельми химерних і чуттєвих механізмів.
Треба згадати видання «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну». Воно розкаже про те, що всередині кожної людини закладений величезний потенціал для засвоєння нових знань, який ми чомусь не використовуємо. Автор доводить, що якщо його запустити на повну потужність, то ми станемо на шлях «універсального генія» рівня да Вінчі! Головне – не впадати в депресію та не опускати рук. Адже будь-яка справа ризикує закінчитися поразкою, якщо ми не віримо в себе.
З цим допоможе впоратися видання «У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю». І, безперечно, для впевненості в собі треба себе любити. Саме так, працювати над власними помилками, але не займатися самоприниженням.
Про це говорить книга «Любити те, що є». Книги з самодисципліни – доволі специфічна галузь літератури. Нерідко вони мають менторський і навіть жорсткий тон. Це, безумовно, найкращі психологічні мотивуючі книги.
Саме таким є видання «Витри шмарклі, подруго!». Уже сама його назва звучить, як добрий мотиваційний девіз.
Корисною буде і книга «Правило 5 секунд». Вона дає хороші поради в найскладніших життєвих ситуаціях. І, звісно, пам’ятаємо, що молодість – найкращий час для самовдосконалення.
Про це говорить і видання «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму».