Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-iz-psykholohiyi-dlya-rozvytku-dystsypliny-ta-rozsudlyvosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг із психології для розвитку дисципліни та розсудливості

29.03.2021
Відгук

Книги, після яких ти станеш розумнішим, схожі на тренажери. Ми ж займаємося качанням м’язів, чи не так? Тоді чому б нам періодично не качати мозок? Його теж необхідно розвивати, так само як і витримку, силу волі, стресостійкість… Людині властива тяга до постійного самовдосконалення, проте ми нерідко відмовляємося від роботи над собою через лінь, відсутність мотивації чи дострокову впевненість у поганому результаті. Звісно, це абсолютно неправильно. Той ніколи не помиляється, хто нічого не робить. Саме тому, ця добірка посприяє розвитку розсудливості, дисципліни та сили волі.

12 правил життя. Як побороти хаос.jpgКниги для розвитку себе обов’язково мають бути настільною літературою. Так, варто звернути увагу на видання «12 правил життя. Як перемогти хаос». Його автор упевнений, що нерідко основа наших проблем — відсутність стабільної системи цінностей. Ми живемо без правил, хаотично рухаючись назустріч новомодним трендам та сприймаючи їх некритично, тому ризикуємо зазнати поразки. Виправити ситуацію і пропонує книга. Нерідко наші проблеми ми формуємо самотужки – ще в мозку.

Переписати життя.jpgПідсвідомо сподіваємося на несподіваний удар, живемо в непомітному перманентному стресі. Цю проблему порушує книжка «Переписати життя. Як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною». Вона пропонує читачам «перезапустити програму», перепрограмувати власні думки, сподівання і настроїтися на гармонію й розвиток. Для цього, безумовно, необхідна неабияка сміливість. Мало хто наважиться кинути виклик власній долі, вийти за межі оцінювальних критеріїв соціуму чи вольовим жестом відмежуватися від надокучливих порад.

Недосконала, проте смілива.jpgТут допоможе видання «Недосконала, проте смілива». Воно доводить, що варто не оглядатися на чужі оцінки, а йти власним шляхом. Головне – вірити в себе. Віра – це той ліхтар, який може освітити дорогу навіть у найтемніші життєві сутінки. А коли є віра у власні сили, то буде й надія.

Усе замахало. Але надія є.jpgПро це говорить книга «Усе замахало. Але надія є». Книги для самопізнання нагадують інструкції до вельми химерних і чуттєвих механізмів.

Навчитися вчитися.jpgТреба згадати видання «Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну». Воно розкаже про те, що всередині кожної людини закладений величезний потенціал для засвоєння нових знань, який ми чомусь не використовуємо. Автор доводить, що якщо його запустити на повну потужність, то ми станемо на шлях «універсального генія» рівня да Вінчі!  Головне – не впадати в депресію та не опускати рук. Адже будь-яка справа ризикує закінчитися поразкою, якщо ми не віримо в себе.

У пастці депресії.jpegЗ цим допоможе впоратися видання «У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю». І, безперечно, для впевненості в собі треба себе любити. Саме так, працювати над власними помилками, але не займатися самоприниженням.

Любити те, що є.jpgПро це говорить книга «Любити те, що є». Книги з самодисципліни – доволі специфічна галузь літератури. Нерідко вони мають менторський і навіть жорсткий тон. Це, безумовно, найкращі психологічні мотивуючі книги.

Витри шмарклі подруго.jpgСаме таким є видання «Витри шмарклі, подруго!». Уже сама його назва звучить, як добрий мотиваційний девіз.

Правило 5 секунд.jpgКорисною буде і книга «Правило 5 секунд». Вона дає хороші поради в найскладніших життєвих ситуаціях. І, звісно, пам’ятаємо, що молодість – найкращий час для самовдосконалення.

Визначні роки. Від 20 до 30.jpgПро це говорить і видання «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму».

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту