Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-dlya-pidlitkiv-pokolinnya-z/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг для підлітків покоління Z

29.03.2021
Відгук

Підліткові книги-детективи, історії про кохання, пригодницькі сюжети… Які тільки теми не притаманні літературі цього жанру! Безсумнівно, книги для підлітків дуже своєрідні. Головне їхнє завдання – привернути увагу своєї перебірливої і досить примхливої аудиторії. Не секрет, що в часи ґаджетів та різноманітних комп’ютерних ігор це досить непросто, проте література все одно не втрачає своєї популярності.

Інструкція до запасного серця.jpgМолодіжні книги про любов – абсолютна класика цього жанру. Хто не знає історій про перше кохання – нерідко драматичних, але таких щирих і чистих! Саме тема кохання підіймається у виданні «Інструкція до запасного серця». Воно розповідає історію про двох підлітків, які зустрічаються саме тоді, коли їхні життя, здавалося б, руйнуються повністю. Несподівані почуття ніби контрастують із навколишніми проблемами. Та чи може кохання допомогти тоді, коли весь світ, здається, йде проти тебе? Почуття взагалі дуже часто проходять через випробування.

Підпишись на мене знову.jpgСаме так, як у книжці «Підпишись на мене знову». Іноді трапляється, що життя замкнутої в собі дівчини зосереджується суто на контактах з фан-групою улюбленого співака, а потенційний гейтер кумира виявляється вельми цікавим хлопцем. Спілкування може перерости в дружбу, а дружба – у почуття, та чи можливо перенести їх із екрану в реальність? Мережева активність займає значне місце в підлітковому житті. Саме молоде покоління, як правило, веде успішні блоги та сторінки.

Дівчина онлайн турне.jpgЧи можливо поєднати це з особистою сферою? Звісно, що й демонструє нам видання «Дівчина Онлайн у турне». Воно змальовує захопливу історію взаємин дівчини-блогерки та її хлопця-музиканта, який грає в рок-гурті. Підліткові взаємини в колективі – це, безперечно, тема для багатьох видань.

Лепрекони.jpgТаких, до прикладу, як і книжка «Лепрекони». Шкільне життя, конфлікти поколінь, весна і почуття – ці теми переплелися тут дуже тісно.

Буба.jpgТреба згадати і видання «Буба». Воно розповідає про поступове дорослішання дівчинки, її стосунки з рідними та ровесниками. Ми ніби дивимося крізь очі головної героїні на навколишній світ і відкриваємо його заново. Підліткові проблеми – це, звісно, специфічна тема. Зміни в організмі, що позначаються на здоров’ї, переформатування окремих рис характеру…

Підліткам про головне.jpgЦьому питанню присвячена книга «Підліткам про головне. Все, що цікавить хлопців та дівчат». Вона простою доступною мовою говорить про непрості проблеми.

Посібник з виживання для дівчат.jpgТреба згадати й видання «Посібник з виживання для дівчат. Про тіло, школу, кохання й інші труднощі підліткового віку» - для вужчої цільової аудиторії.

Гаррі Поттер і філософський камінь.jpgКниги для підлітків із фантастики також захопливі та неймовірні. Так, не можна не згадати славнозвісний цикл «Гаррі Поттер». Він давно став визнаною класикою і світовим бестселером. Книги про юного мага перекладені багатьма мовами, а екранізація видання б’є рекорди переглядів.

Агенція Локвуд і Ко. Сходи, що кричать.jpgТреба згадати й книжку «Агенція «Локвуд і Кº». Череп, що шепоче». Воно розповідає історію про підлітків, що полюють на привидів. 

Клуб червоних кедів. Книга 1.jpgПідліткові серії книг мають неабияку популярність. У такому разі, читачів зацікавить цикл «Клуб червоних кедів». Історія вірних подружок, які готові прийти одна одній на допомогу, не залишить нікого байдужим.Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 10.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%