Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-khudozhnikh-knyh-pro-nevypravdani-spodivannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка художніх книг про невиправдані сподівання

30.07.2020
Відгук

Буває, життя дарує нам неприємні сюрпризи. Ми схильні сподіватися на краще та будувати плани, а воно вносить свої корективи. Пропонуємо вашій увазі добірку книг про невиправданні сподівання, відчай та пошук надії на краще майбутнє.

Книги про відчай

Поза межами болю.jpgКриком відчаю пронизана автобіографічна поема у прозі від класика української літератури Осипа Турянського під назвою “Поза межами болю”. Трагізм Першої світової війни, страх втрати, неможливість відвернути лихо та тотальна безнадія тримають за горло персонажів твору. Перебування у сербському полоні семи полонених, балансування на межі голодної і холодної смерті та млявого животіння. Долаючи неймовірні перешкоди та муки, люди залишаються людьми. І в цьому полягає життєствердність усього твору. Грузка та в’язка атмосфера твору болюче впиватиметься в оголений нерв душі. Проте надія є, і людськість переможе. Ви зможете зазирнути “за межі болю”, але десь ще жеврітиме вогник надії.

Чоловік на імя Уве.jpgЩо б з нами стало, якби ми повсякчас читали лишень про відчай та безнадію? Щоб відродити свою віру у світ час від часу варто брати до рук котрийсь з творів про надію. Неймовірно теплою книгою про надію та відчай, яка надихає жити далі, є роман “Чоловік на ім’я Уве” від шведського журналіста та письменника Фредріка Бакмана. Головний герой Уве – самотній буркотун, який втратив надію. Він навіть подумує відійти в інший світ, аж ось до сусіднього будинку переїжджає дивакувате подружжя, яке постійно не дає Уве спокою. Дивні прохання відволікають буркітливого старого від поганих намірів та думок. Дуже тепла й така добра книга точно змусить вас пролити чимало сліз, однак подарує надію та віру в добро.

Теплі історії до кави.jpgСеред книг, що дають надію, є історії від Надійки Гербіш. “Теплі історії до кави” – це збірка різнонастроєвих історій від сучасної української авторки. Героями історій є звичайні мешканці містечок та міст, які готові ділитися хорошим настроєм та добром зі світом. Почерпніть натхнення та гарний настрій з “Теплих історій до кави” та зігрівайтеся не лише філіжанкою запашного напою.

Я завжди писатиму у відповідь.jpgНатхненною книгою є роман Кейтлін Аліфіренка, Мартіна Ґанди та Ліз Велч «Я завжди писатиму у відповідь» про друзів по переписці. Це було просто домашнє завдання: почати листуватися з кимось з інших країн. Проте завдяки цьому Кейтлін та Мартін познайомилися і стали ліпшими друзями, хоч і на відстані. Протягом шести років Кейтлін і Мартін підтримували спілкування і подорослішали разом. Велика різниця між добре забезпеченою сім’єю дівчини та зубожілою сім’єю хлопця вражають. Попри все героїня не здавалася і усіма можливими способами намагалася виручити свого друга, якому доводилось несолодко у далекій африканській країні Зімбабве. Віддану дружба та теплу атмосферу ви знайдете у романі.

Читайте книги про надію: класика та підтримуйте вогник надії у своєму серці!

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%