Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/desyatok-knyzhkovykh-novynok-vydavnytstva-ridna-mova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Десяток книжкових новинок видавництва «Рідна мова»

10.08.2021
Відгук

Романи для підлітків та дорослих, культові мальописи та нонфікшн, який робить нас кращими, – пропонуємо вам ознайомитись з найяскравішими книжковими новинками видавництва «Рідна мова» першої половини 2021 року.

Симон.jpgЗворушлива та іронічна історія «Симон» Наріне Абґарян починається з похорону старого майстра, ім’я якого дало назву роману. Здавалось би, про що тут говорити, якщо його життя вже закінчилось. А от і ні, адже Симон живе у спогадах своїх чотирьох великих кохань, як і законної дружини, яка геть не зраділа, коли розлучниці з’явились віддати останню шану чоловікові, який зараз, по смерті, нарешті мав би належати тільки їй. 

І де був той розум.jpgСпекотний молодіжний роман «І де був той розум?..» Л.Дж. Шен налаштує на бунтівний вайб, надихне відчути шал першого кохання та з захватом спостерігати за розвитком сюжету, адже це з тих книжок, які не відкладеш, поки не прочитаєш. Королева школи та футбольний капітан ворожої команди – це могла б бути пара, хоч куди… Але Пенна і Дарку поєднують тільки запекла ворожнеча й таємниця, через яку вони, схоже, ніколи не зможуть пробачити одне одного й заодно себе. 

Уявний друг.jpgТовстенний підлітковий роман «Уявний друг» Стівена Чбоскі (900+ сторінок) – динамічна пригода з багатьма невідомими. Хлопчик за матір’ю переїжджає до затишного містечка, та одного дня зникає. Через шість днів він виходить з лісу вже не таким, як був раніше. Тепер він - не просто хлопчик, якому важко дається наука, а малий геній, який має місію. Місію врятувати всіх, кого любить. Інакше може статись щось дуже-дуже погане...

Лагідна війна.jpgМабуть, богиня Афродита ще не розповідала вам історій, а якщо й так, то «Лагідна війна» Джулії Беррі все одно стане неабияким відкриттям. Четверо непересічних персонажів у вирі світових воєн та буремних років між ними. Здається, не так багато поєднує юнака, який мріє бути архітектором, піаністку, короля джазу та володарку чарівного голосу… Але всі вони впали в око богині кохання, і вона подбає про те, щоб наділити їх особливою історією.

Свекруха.jpgСкладні стосунки у родині покаже роман «Свекруха» Саллі Гепворт. Не налаштовуйтесь на епічні баталії, тут все цивілізовано, та від цього історія не буде менш цікавою. Радше навпаки. Читача захоплюватиме, як невістка Люсі силкуватиметься подружитись зі свекрухою Діаною, а та залишатиметься вірною образу ідеальної Снігової королеви. Ні, не тому, що вона – холоднокровне стерво, просто життя не було з нею справедливим. А коли одного дня Діана помре за загадкових обставин – підозрюваними будуть всі: і діти, і невістка. 

Дорога Рудої Лисиці.jpgМандрівка мрії, яка перетворюється на боротьбу за життя, – так починається роман «Дорога Рудої Лисиці» Френсіс Ґрінслейд. Ліна Лисиця марила Великим Каньйоном і врешті з батьками на авто вирушає до природної дивовижі. Однак надмірна довіра до технології заводить у глушину, машина ламається на непридатній дорозі… Треба йти по допомогу: спочатку батько, потім мати, і врешті Ліна залишається сам на сам з дикою природою… Чи вдасться їй виплутатись з цієї халепи? Чому батьки залишили її саму?   

Теорія ймовірностей для подорожнього в часі.jpgГерой роману «Теорія ймовірностей для подорожнього в часі» Ніколь Валентайн – Фінн вірить, що наукою можна пояснити все, але в його житті стається стільки незбагненного. Але мусить бути якесь логічне пояснення, правда? Без жодного попередження зникає мама. А тут бабуся каже, що жінки в родині можуть мандрувати в часі – як таке взагалі можливо? Але… можливо, тому мама й зникла – потрапила у пастку часу. Та як Фіннові їй допомогти, він не має цієї здібності, адже хлопчик. Чи все ж варто спробувати? І повірити, що неймовірне можливо. 

Зізнання книголюба.jpgПодарунок для кожного шанувальника книжок – збірка коміксів Ґранта Снайдера «Зізнання книголюба». Тут ви знайдете себе не раз, адже автор, здається, стежив за всіма книголюбами світу і знає, що вони роблять зі своїми книжками, коли ніхто не бачить. Крім того, він зачіпає й побут авторів – хочете зазирнути за лаштунки створення книжок? Несподіванки будуть! І запитання: звідки він це знає? - теж. Обережно, панелі цього коміксу - готові меми, якими вам захочеться поділитись з друзями. 

Дюна. Том 1.jpgНапередодні виходу чергової екранізації епічного твору Френка Герберта, зверніть увагу на графічну адаптацію «Дюна. Том 1», створену Браяном Гербертом та Кевіном Андерсоном. Вона – мало не канон. Авторам вдалось передати посушливу атмосферу пустель Арракіса та вільний дух фрименів, які вміють жити у пустелі, повній спецій та небезпечних хижаків. А от Атридам на новій планеті доведеться нелегко, адже влада аж надто приваблива та п’янка, тож за неї можна накласти головою.

Як ми змінюємося & 10 причин, чому ми цього не робимо.jpgІ наостанок – мотиваційна книжка здорової людини «Як ми змінюємося & 10 причин, чому ми цього не робимо» психотерапевта Росса Елленгорна. Вона не буде переконувати вас у тому, що лиш трохи сили волі чи ще чогось – і ви магічно перетворитесь на ідеал. Ні, буде складно. Автор спеціалізується на лікуванні залежностей, тож добре знає, як важко дається нова рутина, відмова від шкідливих звичок, навіть якщо це життєво необхідно. Людські можливості обмежені, але не слід опускати руки, треба навчитись довіряти собі та не вимагати від себе чогось надзвичайного тут і зараз.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image