Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dertysya-vhoru-tvory-pro-skelelaziv-hory-ta-vulkany/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дертися вгору: твори про скелелазів, гори та вулкани

28.05.2021
Відгук

Якщо хочеться відвернути свою увагу від надто вже обридливих буднів і трохи перепочити, то похід — це чудовий вихід! А книги, дія яких відбувається в горах, значно допоможуть до цього підготуватися, адже і розкажуть про те, як підкорювати вершини, і занурять в особливу мандрівничу атмосферу.

Без ніг на Еверест.jpgПрекрасна художня книга про гори, яка мотивує усіх до взяття нових висот у будь-якій справі — це «Без ніг на Еверест» Марка Інгліса. Головний герой цієї автобіографічної історії не мав ніг, але подолав Еверест у 2006 році, попри всі перешкоди.

Підкори свій Еверест.jpgЩе однією книгою, яка надихає на пригоди, є «Підкори свій Еверест. Як поразку перетворити на перемогу» Тетяни Яловчак. Авторка розповідає власну історію підкорення вершини, про своє дитинство, вибір свого шляху і те, як вона стала першою українською рекордсменкою, яка підкорила найвищі точки всіх континентів.

Еверест.jpgА якщо ви справжній фанат однієї з найвеличніших вершин світу, то обов’язково зверніть увагу на книжку «Еверест» Санґми Франсіс і Ліска Фенґа, яка розповідає все про утворення гори і її підкорення людьми, а також про флору та фауну цієї відомої місцини.

Найвища гора, найглибший океан.jpg«Найвища гора, найглибший океан» Кейт Бейкер, Жанни Девідсон та Пейдж Цзоу абсолютно точно розповідає читачам те, про що вони ще не чули. Це повноцінний огляд рекордних точок нашої планети з чудовими ілюстраціями, це книжка, яка може стати неординарним подарунком тому, хто цікавиться особливостями нашої планети.

280 днів навколо світу. Історія однієї мрії.jpgКнига про грандіозний похід відомого активіста, який подолав тисячі кілометрів і побував у безлічі країн, «280 днів навколо світу. Історія однієї мрії» Артемія Суріна змальовує перед нами про неповторний досвід, про який автор розповідає цікаво й дотепно. Усе неможливе насправді можливо — варто лише захотіти!

Аннапурна. Легендарна історія про перше підкорення восьмитисячника.jpg«Аннапурна. Легендарна історія про перше підкорення восьмитисячника» Моріс Ерцоґ — це історія про легендарну експедицію 1950 року на межі людського духу, коли люди вперше піднялися на висоту 8091 метр. Книжка, яка захоплює дух у буквальному сенсі цього слова.

Спортивний туризм.jpg«Спортивний туризм» Зенона Філіпова — посібник, який стане в пригоді всім, хто веде людей в походи. Повноцінно і доступно у книжці описані всі деталі, які можуть цікавити мандрівника, від якого залежить група людей.

Спортивний туризм. Навчальний посібник.jpgДоповнює інформацію з попередньої книжки «Спортивний туризм. Навчальний посібник» Олександра Скалія, який концентрується на змаганнях і спортивному орієнтуванні.

Вирушаємо в похід.jpgЗвичайно, дітей також варто брати в походи! Книжка «Вирушаємо в похід» Ірини Сонечко в ігровій формі дає уявлення найменшим про те, що чекає людину в горах. Разом із котиком Мурчиком і песиком Гавчиком дитина вирушить у подорож прямо з квартири.

Гори.jpgА для трохи старших дітей є книжка «Гори» від французького автора Дельфіна Гюґе, яка розглядає різні види активного відпочинку. Дитина дізнається про вершини все необхідне, а також обере для себе улюблений формат відпочинку.

А після різноманітної літератури про гори можна перепочити також із доброю класикою художньої літератури.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image