Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dajte-obydvi-dobirka-knyh-u-dvokh-chastynakh/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дайте обидві: добірка книг у двох частинах

10.03.2021
Відгук

Дилогії в літературі, або поєднання двох творів спільними сюжетами, персонажами чи світами, – явище не нове і далеко химерне. Письменники та письменниці часто люблять продовжувати різні історії, заново обігрувати сюжет, героїв тощо. У сьогоднішній добірці якраз ті історії, які не вмістилися в одну книжку.

Варта у грі.jpgЗавжди важливо збірку книг купити з правильної частини. Адже не зовсім приємно починати знайомство з сюжетом із середини історії чи з другої частини. «Варта у Грі» Наталії Матолінець – це перша частина  фантастичних пригод чаклунки Варти. Дівчина спокійно живе у Львові, майже нікого не чіпає і нікому не заважає. Та все змінюється, коли у місті сили добра та зла сходяться у герці – розпочинається Гра за майбутнє столітнє панування. Варта оминути цю подію ніяк не може, вона у Грі.

Варта у грі. Артефакти Праги.jpg«Варта у Грі. Артефакти Праги» – пряме продовження попередньої книги. Воно розповідає про подальше життя чаклунки після великої Гри у Львові. Старі герої, нові персонажі та нові пригоди-випробування вже чекають на всіх.

Клавка.jpgЧудову дилогію книг створила ще одна українська письменниця Марина Гримич. Роман «Клавка» переносить нас у літературні часи 40-х років минулого століття. Період сталінізму, комунізму та нищення української літератури та культури. Клавка – головна героїня – працює у Спілці письменників, і це її життєва історія побаченого процесу розгрому культурних діячів. Роман має реалістичне підґрунтя та вдало передає психологічну атмосферу тих часів. 

юра.jpgА роман «Юра» переносить нас у наступну епоху нашої історії – період відлиги, кінець 60-х років. У центрі сюжету цієї книжки молодий студент-фізик Юра, син Клавки. Він перспективний радянський хлопець, майбутній великий науковець. Та його світ світлого майбутнього враз зіштовхуються зі материним світом інтелігенції шістдесятництва. І за цих умов Юра повинен зробити надважливий моральний вибір.

Вулфголл.jpgСвоєрідну книжкову збірки-дилогію на історичну тему створила також і  Гіларі Мантел. Її романи «Вулфголл» і «Везіть тіла» дозволяють сповна пірнути в англійські часи 16 століття. Авторка з історичною точністю зображає період правління короля Генріх VIII. Тому у цих книжках багато знайомих політичних діячів, змов, війн, міжпалацових інтриг, жорстокості, вбивств та кохання.  

Щоденник книгаря.jpgТоп сучасних зарубіжних книг не можливо уявити без книжок відомого книгаря Шона Байзелла «Щоденник книгаря» та «Сповідь книгаря» – це ідеальна можливість для всіх, хто коли-небудь мріяв потрапити за лаштунки книгарні, як бізнесу. У цих книжка автор відверто та сповідально описує все, що стосується роботи його букіністичної книгарні: від побутових справ та замовлень до лінивих консультантів та набридливих клієнтів.

Франческа повелителька траекторій.pngУкраїнський же топ сучасних книжок-дилогій ніяк не обійдеться без Доржа Бату та його Франчески. Дотепна історія дівчини, яка працює у НАСА, і з якою вічно трапляються різноманітні казуси. Пригоди королеви халеп та інших героїв розпочинаються у романі «Франческа. Повелителька траєкторій», а завершуються книжкою – «Франческа. Володарка офіцерського жетона».Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%