Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/chytaty-ne-mozhna-zaboronyty-knyhy-yaki-motyvuyut-ditej-do-chytannya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Читати не можна заборонити: книги, які мотивують дітей до читання

24.06.2020
Відгук

У наші дні складно привчити дитину до читання. Книгарня «Є» підібрала для ваших дітей п’ять захопливих пригодницьких книжок, які мотивуватимуть дітлахів читати.

Тимко і ґелґотунчик Шкода.jpgПригодницькі книги для дітей молодшого шкільного віку відіграють важливу роль у тому, щоб дитина полюбила читання. До таких книжок, зокрема, можна віднести чудове видання «Тимко і ґелґотунчик Шкода» Сергія Пантюка від видавництва «Фонтан Казок». У книжці розповідається історія дружби маленького хлопчика Тимка й гусака на ім’я Шкода. Гусак був справжнім непосидьком і бешкетником. Та коли Шкода  зникає, хлопчик вирушає на його пошуки. Книжка дійсно зворушує! Тож будьте певні –  якщо ваша дитина зацікавиться світом природи, як і головний герой цієї історії, це відволіче її від «зависання» у комп’ютері чи смартфоні.

Тигролови.jpgУкраїнські пригодницькі романи можуть мотивувати підлітків читати. Таким є роман Івана Багряного «Тигролови». У центрі сюжету – сім’я Сірків, яка займається ловлею тигрів, щоб заробити собі на проживання, а ще – молодий революціонер Григорій. У романі є також цікава і водночас непроста любовна лінія. Книжка надихає молодих людей бути сміливими, виховувати в собі силу волі та прагнути справжньої свободи. Видання рекомендоване для учнів старшого шкільного віку.

Дикий робот.jpgСучасна художня література може бути цікавою для дітей середнього шкільного віку. Книжка «Дикий робот» Пітера Брауна від  видавництва «Vivat» особливо «припаде до душі» дівчатам, адже головна героїня – робот Роз. Якось вона опиняється на острові, де немає людей, а тільки дикі звірі. Як житиме на цьому острові Роз? Вона вчитиме мову та спостерігатиме за тваринним світом, щоб знати, як себе поводити. Врешті, робот знайде товаришів і буде допомагати іншим у скрутні часи. Книжка точно не залишить ваших дітей байдужими та надовго збережеться в пам’яті.

Пригоди Аліси в Дивокраї.jpgКниги про пригоди для дітей різного віку, починаючи від школярів молодших класів, також є в Книгарні «Є». Книжка «Пригоди Аліси в Дивокраї» Льюїса Керолла від видавництва «Пелікан» – неймовірна! Вона займе чільне місце в колекції пригодницьких видань на полиці вашої дитини. Чудові ілюстрації ідеально доповнюють казковий сюжет твору. Пригоди дівчинки Аліси сповнені дива. Як же часто нашим дітям бракує такої чарівності! Ви також із задоволенням перечитаєте цю книжку, адже така класика – на роки.

Ангел Золоте Волосся.jpgПригодницькі твори українських письменників для дітей середнього шкільного віку – це, зокрема, й чудова книжка Зірки Мензатюк «Ангел Золоте Волосся» від видавництва «Знання». З головною героїнею твору  Галею  щораз трапляються неприємності. Проблеми у школі, непорозуміння з батьками… Що їй робити? Потрібне диво. Читаючи книжку, діти дізнаються, яку ж роль відіграв Ангел Золоте Волосся у вирішенні проблем головної героїні. Ця книжка – про справжні цінності та мотивує до пізнання себе й розуміння оточуючих, а особливо – рідних людей.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Знижки до -40%