Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/burkhlyvi-khvyli-fentezi-de-klyuchove-mistse-zajmaye-more/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Бурхливі хвилі: фентезі, де ключове місце займає море

22.02.2021
Відгук

Море із давніх-давен манить багатьох людей. Причин цього безліч: омріяний відпочинок, спрага до карколомних пригод чи просто втеча від всього. Сьогодні у нас добірка фантастики, у якій вагому роль відіграють морські простори.

Острів скарбів.jpgБув період, коли книги на морську тематику мали надзвичайну популярність. Ними просто таки захоплювалися та зачитувалися. Далі ділимося деякими із цих романів. І розпочнемо одним із найвідоміших пригодницьких романів «Острів Скарбів». Роберт-Луїс Стівенсон запрошує долучитися усіх до карколомних пригод. На пошук піратського скарбу відправляється ціла експедиція. Вона добре підготовлена та якісно оснащена. Але морська подорож і жадоба неминучого збагачення розкриє у членів команди потаємні бажання та мотиви. 

Діти капітана Гранта.jpgМорськими просторами плавають також і герої роману Жуля Верна «Діти капітана Гранта». Капітан Грант має найамбіційніше завдання, яке можна тільки придумати – він хоче дослідити острови у Тихому океані. Та підступна вода вносить свої корективи у його план, і тепер вже сам Грант потребує порятунку. Цікаво, що Верн написав цей роман для популяризації географії серед дітей.   

Одіссея капітана Блада.jpgКниги про море та кораблі також не оминуть уваги цієї добірки. На долю головного героя роману «Одіссея капітана Блада» випали справді важкі випробування. Спершу його продали в рабство за державну справу. Потім йому довелося тікати з острова заслання та стати справжнім піратом. Тільки так можна було вижити. У цьому романі вдало чергують описи морських подорожей, оснащення різних кораблів, суден та моральних переживань та дилем головного героя.  

The Odyssey.jpgБез сумніву культовий давньогрецький епос «The Odyssey» Гомера також не оминає описів кораблів. Морська епопея героя війни Одіссея, який намагається вернутися до рідної землі та коханої дружини. Цей сюжет вже давно для багатьох став притчею во язицех. Але від того історія поневірянь Одіссея не втратила своєї цікавості та актуальності. 

Терор.jpg«Терор» Дена Сіммонса розповідає нам про експедицію, яка шукає прохід у Північно- Льодовитому океані. А ще про те, які монстри ховаються у цих вічномерзлих широтах. Сіммонс майстерно комбінує історичну складову цієї події та власні вигадані містичні та фантастичні елементи. Читати буде точно лячно та дуже холодно.    

20000 льє під водою.jpgНайкращим фентезі про морські глибини можна вважати ще один твір Жуля Верна «20000 льє під водою». Роман дозволяє зануритися у небезпечні пригоди, дослідження океанічних глибин та його мешканців. Також окрім пізнання підводного світу у романі є яскраво виражені соціальні та політичні теми. 

Соляріс.jpgА от  фантастичний роман «Соляріс» Станіслава Лема пропонує пірнути у таємниці мислездатного Океану на далекій планеті. Ця загадкова субстанція має розумові здібності, може маніпулювати та контролювати мислення інших. А кожен, хто мав із нею контакт – неминуче зіштовхується з роздумами про своє існування, своє призначення та місце людини у цьому світі.    

Морський вовк.jpgМорське фентезі, книги фантастичні та філософські. Один із героїв  роману «Морський вовк» Джека Лондона – жорстокий капітан. Він нехтує будь-якими людськими цінностями, але сповідує власну філософію первородної єдності зі світом природи. 

The Ocean at the End of the Lane.jpg«The Ocean at the End of the Lane» роман, у якому Ніл Ґейман запрошує усіх поринути у спогади, згадати власне дитинство та прожити ще раз всі моменти цього періоду. Ґейман, у найкращих своїх традиціях, створює казковий, фантастичний світ, у якому є важливе місце відіграють  психологічні, емоційні та філософські роздуми.

Учень убивці. Assassin.jpg«Учень убивці» – це книга фентезі, де напряму майже немає морських  подорожей, баталій тощо. За те тут є незламний острівні пірати, які загрожують основному королівству знищенням. І є асасин, спадкоємець головного престолу, який повинен врятувати свій світ.


Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 07.05.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%