Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/bilishi-za-snih-knyhy-z-bilymy-obkladynkamy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Біліші за сніг: книги з білими обкладинками

18.02.2021
Відгук

Цікаві обкладинки книг завжди привертають нашу увагу своєю концептуальністю чи незвичайністю. Їх так і хочеться купити і розглядати, незважаючи навіть на те, що всередині. Однак як же приємно, коли всередині щось миле серцю. Отже, далі добірка книжок із білими обкладинками, які точно стануть вашими улюбленими та завоюють почесне місце у вашій бібліотеці.

За стіною.jpgОбкладинки відомих книг та й самі твори в них нерідко змушують нас задуматися. Так стається і у випадку з книжкою австрійської письменниці Марлен Гаусгофер «За стіною». Доля роману всіяна перипетіями: він не був відразу сприйнятий читачами, його відкинули, вважаючи непереконливим і з нечіткою ідеєю, а звернули увагу лише на перевидання, яке відбулося через 20 років, — і тоді книжка стала справжньою сенсацією. Авторка розповідає історію про одну безіменну жінку, яка стає відрізаною від світу прозорою непробивною стіною, після того як вирішує відпочити у мисливському будиночку. Твір — це щоденник героїні, це її роздуми та переоцінка власного життя: що вона вважала важливим і що було важливими насправді.

Сліди на дорозі.jpegКниги з гарними обкладинками часто торкаються важливої соціальної тематики. Серед них — книжка відомого українського письменника та ветерана війни на Донбасі Валерія Ананьєва «Сліди на дорозі». Історія про військового та його життя до того, як він потрапив у армію, про навчання у військовій частині та перебування у зоні АТО. Сюжет твору — це не просто перелік подій, це свого роду сповідь автора, це цілковите занурення у війну за допомогою не лише самої оповіді, а й QR-кодів, які перенаправляють читача на різноманітні додаткові фото- та відеоматеріали, карти тощо. 

Коли я чую слово культура.jpegМінімалістичні обкладинки книг припадуть до смаку своєю витонченістю і подарують особливе естетичне задоволення. А що коли це не просто книжка, а цілі роздуми епатажного письменника про сучасну культуру? Збірка есеїв відомого українського поета, філософа та культуролога Вано Крюґера «Коли я чую слово «культура»…» — це сім творів, у яких автор рефлексує на тему культури, зокрема сучасної, мистецтва та мислення, а також щодо відомих світових постатей. Назва — відсилка до відомого німецького письменника Ганса Йоста, уривок його відомої фрази: «Коли я чую слово «культура» … я знімаю із запобіжника свій браунінг».

It film tie-in editio.jpgФанатам Стівена Кінга, а також любителям почитати англомовну літературу в оригіналі рекомендуємо придбати чи не найвідомішу книжку автора із лаконічною назвою «It». Моторошна біла мінімалістична обкладинка та всесвітній бестселер, який буквально змушує тремтіти — ось справжній рецепт чудового і по-справжньому незабутнього вечора.

Тобі.jpgДля любителів сучасної української поезії теж знайдеться книжка із білосніжною обкладинкою. І це — збірка Віталія Бирчака «Тобі». Ніжна і чуттєва, прониклива й інтимна поезія автора, присвячена Їй — справжній неземній любові, яка здатна як окриляти, так і відбирати сили, яку так важко, а часом і неможливо знайти.

Купити художню літературу топ книги ви можете на нашому сайті та в книгарнях мережі.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image