Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/bahatyj-svit-flory-entsyklopediyi-pro-roslyny/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Багатий світ флори: енциклопедії про рослини

19.08.2021
Відгук

Художня література про рослини — це твори, пронизані справжньою любов’ю до плодів нашої землі. Водночас не менш цікавими залишаються і класичні посібники та енциклопедії про світ флори.

Цілющі рослини Італії та України в народній медицині, косметиці, кулінарії.jpgКниги про рослини дуже різні. Цікаві й корисні, повчальні й пізнавальні. У нашій добірці кожен знайде собі щось цікавеньке. Наприклад, у книжці Наталії Собецької «Цілющі рослини Італії та України в народній медицині, косметиці, кулінарії» надзвичайно цікаво описано, які рослини в Італії вважають корисними та лікувальними. Авторку зворушує рівень інформованості італійців щодо здорового харчування та використання цих знань у повсякденному житті.

Нова енциклопедія кімнатних рослин.jpgКнижка Марії Цвєткової "Нова енциклопедія кімнатних рослин" знайомить нас із особливостями догляду за кімнатними рослинами, а також радить, як вибирати рослини, найбільш придатні для умов вашої оселі.

Лікарські плодоягідні рослини.jpgДля вчителів біології, студентів біологічних факультетів, а також широкого кола читачів буде цікавою книжка "Лікарські плодоягідні рослини", яку написали Ганна Яцук, Ольга Семенів та Ігор Миколів.  У ній розглянуті біологічні особливості плодоягідних лікарських рослин.

Айстри. Біологічні особливості. Вирощування. Використання. Сорти.jpgА для тих, чиї улюблені квіти — айстри, є дуже гарна книжка Володимира Черняка та Світлани Левандовської "Айстри. Біологічні особливості. Вирощування. Використання. Сорти". У ній описані умови вирощування та ще багато цікавого стосовно згаданих рослин.

Знайомі незнайомці та їхні цілющі соки.jpgДля дітей книжок про рослини теж є чимало, адже подібні видання цікавлять широку та різноманітну категорію читачів. Наприклад, книжка "Знайомі незнайомці та їхні цілющі соки" розрахована на школярів і студентів, що вивчають відповідні курси, і для всіх, хто цікавиться рослинами та їхніми лікувальними властивостями.

На городі довіряємо природі.jpgКнижка Бориса Бублика "На городі довіряємо природі" — справжній подарунок для розумних городників! У ній можна дізнатися багато порад для того, щоб у результаті зібрати хороший і смачний урожай.

україни.jpgЕнциклопедії диких рослин — ще один дуже цікавий та корисний різновид літератури про флору. Наприклад, книжка Михайла та Наталії Гарбарців "Рідкісні та зникаючі лікарські рослини Украіни. Мала Червона книга лікарських рослин України" знайомить читача з різними видами рослин, занесеними до Червоної книги.

Рідкісні та зникаючі рослини Тернопільщини з Червоної книги України.jpgВидання Володимира Черняка та Галини Синиці "Рідкісні та зникаючі рослини Тернопільщини з Червоної книги України" порушує схожу тему. Воно знайомить з вимираючими видами рослин, які ростуть на території Тернопільщини.

Енциклопедія рослин. Садові та кімнатні.jpgЕнциклопедії рослин за алфавітом — це дуже зручно.  Книжка Світлани Онуфрієвої "Енциклопедія рослин. Садові та кімнатні" містить цікаву й корисну інформацію щодо життєдіяльності рослин, які можна вирощувати в кімнатних умовах і висаджувати у відкритий грунт. У книжці в алфавітному порядку подано назви цих рослин.

Словник наукових і народних назв лікарських рослин України.jpgЗвернімо увагу на "Словник наукових і народних назв лікарських рослин України". У ньому також в алфавітному порядку розташовано наукові українські назви лікарських рослин. Цю енциклопедію рослин за алфавітом варто придбати і фахівцю, і просто допитливому читачеві.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image