Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/atomy-ta-molekuly-krashchi-naukovi-knyhy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Атоми та молекули: кращі наукові книги

28.09.2020
Відгук

Чи зможемо ми коли-небудь побудувати телепорт та займатися телепатією? Звідки з’явився всесвіт, простір та час? Простими словами про складне: про наше місце у цьому незвичайному всесвіті та все, що ми про нього знаємо на сьогоднішній день. Фізика та математика можуть бути набагато цікавіше, ніж у шкільній програмі.

Книги з фізики для школярів

Фізика часу. Усе відбувається зараз.jpgНаучпоп із фізики «Фізика часу. Усе відбувається зараз» Річарда Мюллера – книга, у якій він ставить ціль розкрити філософський підтекст. Автор пояснює значну частину цікавих явищ, зачіпає проблеми та тенденції сучасної фізики. Особливо цікаво розповідається про ентропію і деякі тимчасові парадокси. Також книга супроводжується математичними розрахунками. 

Я що як.jpgДовідкове видання для дітей «А що, як?.. Серйозні відповіді на абсурдні запитання» написане більш як розважальне і як таке, що розвиває мислення і оживляє дитячу цікавість у дорослих читачів. Ну от приміром, мало кому в голову прийшло б запитання: «З якої висоти кинути стейк, щоб він упав на землю підсмаженим?» Теоретично описано відповідь і навіть із намальованою математичною схемою, що легко читається кожною людиною. Питання в книзі охоплюють різноманітні теми та закони функціонування фізичних тіл.

Великий замисел.jpgКраща науково-популярна книга всіх часів «Великий замисел» Стівена Гокінґа і Леонарда Млодінова. У ній заохочує до прочитання, легка манера оповіді, гарно пояснюються наукові теорії. У книзі розповідається про те, як люди постійно хотіли дізнатися все, що стосується сил, які нас оточують і з’ясувати, яким правилам підпорядковується все живе на нашій планеті і сама наша планета. Автори розповідають, як до нашої ери висувалися теорії, які були дуже далекими від реальності, але мали на той час велике значення. Також ми бачимо, як деякі уявлення про наш світ були зруйновані і побудовані нові на основі зроблених відкриттів. Століття роздумів, хибних чи правильних відкриттів, збагачення інформацією та накопичення нових знань, приводили кожного разу до нових подій.

Всесвіт на долоні.jpgНаукова книга «Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» Кристофа Ґальфара – найкраща науково-популярна книга. Один з учнів геніального Гокінга, розповідає усе так, ніби ви здійснюєте уявну мандрівку, протягом якої ви дізнаєтеся останні теорії про будову Всесвіту, а не читаєте про квантову фізику науково-популярну книгу і останні теорії чорних дір. Спочатку ви відправитесь до Місяця – найближчого небесного тіла. Далі спробуєте зрозуміти, як утворилася Сонячна система. Тоді пройдете крізь час та простір, звідки уже не долинає світло, аж до поверхні останнього розсіювання, до далеких зірок.

Таємниці походження.jpgКнига «Таємниці походження всесвіту» Лоуренса Краусса для тих, хто не є знавцем фізики. У ній автор описує безліч різних процесів у нашому Всесвіті та різноманіття фізичних явищ доступною мовою.Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%