Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/aby-ne-spiznytys-5-vazhlyvykh-knyzhok-pro-ekolohiyu-ta-zakhyst-dovkolyshnoho-seredovyshcha/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Аби не спізнитись: 5 важливих книжок про екологію та захист довколишнього середовища

28.05.2020
Відгук

Екоактивізм сьогодні в тренді. І не тільки через Ґрету Тунберґ. Усе більше людей турбує наше природне середовище, і той вплив, який ми заподіюємо планетарній екосистемі.  Екосвідомість усе частіше стає не просто забаганкою чи способом виділитися, а – стилем життя. Ця підбірка навряд чи зробить, за помахом чарівної палички, з вас екосвідомими жителями планети. Але вона точно підштовхне вас до розуміння потреб екології, природи та навколишнього середовища.

Книги про екологію для студентів

Жити із зеленим серцем.jpgЕкологія підручник може дати вам досить потужну теоретичну основу та ключові екологічні знання. Але суха теорія без практики ніколи не дасть вичерпної, всебічної, картинки будь-якого явище. «Жити із «зеленим» серцем». Подбай про себе і планету» кожного навчить жити за принципами екосвідомості. У книжці авторка по деталях розбирає наше буденне життя, побут, звички та дає рекомендації як усвідомлено та екологічно його налаштувати. Як правильно обирати зубну пасту, дезодорант, мило, шампунь, харчові продукти, щоб не нашкодити природі? Як правильно облаштувати свою оселю? Відповіді на ці запитання ви знайдете у новій книжці Ґей Браун.

Сміття і люди. Зворотний бік споживання.jpgШукаєте книгу про забруднення навколишнього середовища, сміття та масове споживання? Вартує глянути на «Сміття і люди. Зворотний бік споживання» Томаса Гілланда Еріксена. Сміття є невіддільною частиною нашої історії. І завжди нею була. Зі сміттям треба рахувати, а принципи його продукування, збільшення та знищення потрібно вивчати, розуміти. Тільки так можна мінімізувати увесь згубний вплив споживацького суспільства. Наукова праця цього відомого вченого-антрополога змусить вас подивитися на проблему «людина-сміття» під абсолютно іншим кутом.

Змінюється все. Капіталізм проти клімату.jpgКниги про захист природи стають все популярнішими. Кліматичні зміни, глобальне забруднення планети, незворотні перетворення екосистеми – ці теми та запитання, які вони підіймають вже не перший рік цікавлять різних науковців, журналістів, політиків, активістів. «Змінюється все. Капіталізм проти клімату» Наомі Кляйн – книжка-розслідування, вдалий приклад аналізу різноманітних чинників, які впливають на клімат. Авторка майстерно досліджує і викриває, як великий бізнес та капіталізм з його вільним ринком, шкодить природі та навколишньому середовищу. У книжці ви не знайдете сліпе, одностороннє таврування економічної системи, оскільки в ній присутні також і способи розв’язання  кліматичних проблем.

Дім – нуль відходів.jpgЧи чули ви про концепцію «zero waste» (нуль відходів)? А хотіли б спробувати краще зрозуміти цю філософію чи, можливо, використати її елементи у власному житті? Тоді книжка «Дім – нуль відходів» французької екоативістки Беа Джонсон саме те, що вам потрібно. Своєрідний посібник для тих, хто хоче корисно та правильно скоротити кількість відходів та спростити власне життя. У книжці не має повчань чи моралі. Тільки дієві інструменти, поради та секрети, які авторка використовує у своєму житті. Цю та інші книги з екології купити можна у нашому інтернет-магазині.Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%