Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/7-prychyn-prochytaty-rekomendovane-vid-knyharni-ye/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

7 причин прочитати рекомендоване від "Книгарні "Є"

18.08.2021
Відгук

Найкращі книги 21 століття ми розглянемо сьогодні в нашій добірці. Цю літературу вибирають сучасні читачі, ці книжки вважають бестселерами 21 століття.

Колгосп тварин.jpgКниги-бестселери належать до дуже різних жанрів. Це можуть бути як пригоди й фентезі, так і любовні або історичні романи. Зверніть увагу на культову книжку Джорджа Орвелла "Колгосп тварин". Це казкова повість, у якій в алегоричній формі розповідається про часи становлення суспільства, подібного до суспільства СРСР, зокрема про революцію 1917 року. Головні герої цього твору — тварини, а не люди. Але чи так вже вони різняться між собою? 

Жінка без гробівця.jpgПрихильникам історичних романів припаде до душі твір Мартіна Поллака "Жінка без гробівця". Це трагічна історія родини письменника, яка жила в період Другої світової війни. А саме — розповідь про долю рідної тітки Пауліни, що єдина з родини трагічно загинула під час цих подій у концтаборі. Мартін Поллак у своєму виданні досліджує історію своєї родини й укотре доводить, що є злочини, які не можна замовчувати.

Імперія. Як Британія вплинула на сучасний світ.jpgПродовжуючи тему творів, які мають історичну роль, ми рекомендуємо ознайомитись із виданням Ніла Фергюсона "Імперія. Як Британія вплинула на сучасний світ". Британія — це держава, що правила чвертю населення й домінувала майже на всіх океанах і безповоротно змінила світ. Автор у своїй праці переосмислює вплив Британії на сучасний світ та дає відповіді на дуже поширені провокаційні запитання. У виданні захопливо розповідається про чотири століття історії Сполученого Королівства та про те, що дала Британія сучасному світові.

наодинці з собою.jpgДля широкого кола читачів, що цікавляться історією, культурою й політикою, принагідно підійде видання видатного римського імператора Марка Аврелія "Наодинці з собою". У цій книжці описано власні роздуми про життя могутнього правителя гігантської імперії в часи її розквіту. Думки, зібрані у виданні, залишаються актуальними й досі, тож усі любителі історії, захоплені могутністю великої Римської Імперії, уважно ловлять кожне слово з уст імператора.

Живі й мертві.jpgМи намагались підібрати книжки, які повинен прочитати кожен. Ці видання непідвладні часу, визнані й улюблені не одного покоління експертів та читачів. Вони порушують життєво важливі питання, які формують особистість і підвищують духовний рівень людини. Зверніть увагу на видання Юрія Олійника "Живі й мертві". Книжка пронизана філософським осмисленням світу навколо. Замість однозначних відповідей на вічні питання автор запитує сам та запрошує читача до неквапливої розмови. 

Як відвернути кліматичну катастрофу.jpgЛюбителям наукової літератури ми пропонуємо геніальну книжку Білла Ґейтса "Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі (м'яка обкладинка)". Це видання розповідає про те, які є прогнози щодо економічних збитків та що буде відбуватися внаслідок зміни клімату, на думку засновника Microsoft. Об'їздивши весь світ, він сформував свій план уникнення глобальної катастрофи. 

Еволюція. Тріумф ідеї.jpgКниги, які ми рекомендуємо прочитати — це дуже цікава та пізнавальна література. Зверніть увагу на видання Карла Циммера "Еволюція. Тріумф ідеї". Це книжка, яка допомагає зрозуміти основні постулати Дарвіна та розповідає про нові дослідження процесів еволюції. Читач відкриває для себе багато чого нового про світ тварин, комах і птахів та має нагоду краще зрозуміти призначення й місце людини в Усесвіті.

250 фішок, що їх має знати письменник.jpgА письменникам-початківцям пропонуємо ознайомитись із феноменальною книжкою про письменницький світ, яку написав Чак Вендіг — "250 фішок, що їх має знати письменник". У ній читач знайде практичні, брутальні та чесні поради, написані з чудовим почуттям гумору. Кожен, пов'язаний з письменницьким світом, знайде в цьому виданні для себе щось корисне.

А як кажуть у вас Словник мовного розмаїття.jpgРекомендуємо також познайомитись із виданням Тараса Берези "А як кажуть у вас? Словник мовного розмаїття" — це книжка, що подає читачам яскраву палітру рідного слова.  Видання легко допомагає вивчати рідну мову. 

Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг.jpgА для наймолодших читачів ми пропонуємо придбати книжку Єви Сольської "Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг". Це весела історія про друзів білченят та їхні кумедні пригоди. Цей твір пронизаний добрим гумором і чарівною атмосферою зимового лісу.  Книжки, які ми рекомендуємо стануть гарною прикрасою вашого вечора.Читайте також:
Отримай знижку