Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/7-dobrykh-knyh-prosyaknutykh-humorom/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

7 добрих книг, просякнутих гумором

14.09.2020
Відгук

тореадори з васюківки.jpgСучасні читачі іноді називають книги цього автора не інакше як "прикольні книги для підлітків". Проте цей епітет не здатен вмістити усю багатогранність гумору та глибини сюжетів доробку Всеволода Нестайка. Його книга "Тореадори з Васюківки" складається з кількох розділів об'єднаних спільною темою, а саме дружбою двох школярів, що мріють підкорити світ та стати відомими. А заради цього вони готові долати будь-які перепони, що самі собі й вигадують. Разом із хлопцями читач побуває справжнім тореадором, буде шукати шпигунів, подорожувати і, звісно, побачить, що таке справжня дружба, повага та любов. А завдяки соковитій мові та майстерним жартам читання пролетить непомітно.

Смішні книги про армію і не тільки

Пригоди бравого вояка Швейка.jpgЯрослава Гашека можна назвати майстром гротеску та абсурду, особливо прочитавши його роман "Пригоди бравого вояка Швейка". Звичайний громадянин потрапляє до армії у непростий період розпаду імперії. Зовсім не вписуючись в атмосферу корупції та заангажованості, що панує у верхівці, і, як наслідок, і в нижчих верствах, він своїми ненавмисними діями оголює найбільші суспільні та державні вади. Твір просякнутий глибокою іронією, де вже починаєш сумніватися навіть у власному здоровому глузді.

Шкарпеткожери.jpgКниг зі смішними назвами є чимало, а от чи багато тих, що розкриють вам таємниці загубленої другої шкарпетки? Павло Шрут у своєму циклі "Шкарпеткожери" розповідає про маленьких монстриків, що живуть у кожній оселі та харчуються втраченими речами. І кожна з тих істот має свої бажання, амбіції та почуття. Та свої диваки, які тільки те й уміють, що влипати у різні історії, теж трапляються. Це жартівливі та повчальні книжки про вірність родині, мужність та віру у свої сили.

Щоденник Бріджит Джонс.png"Щоденник Бріджит Джонс" Гелен Філдинг - кумедна книга про приємну молоду жінку, веселу і трохи незграбну, що бажає віднайти особисте щастя. Але їй постійно щось заважає, бо незручні ситуації, здається, просто-таки її переслідують. Але не зважаючи на це героїня уміло балансує серед сірості повсякденного життя, маминих настанов та черги невдач, бо завжди лишається сама собою та не втрачає оптимізму. Читання цієї книги точно подарує вам заряд бадьорості та віру у краще.

Колір магії.jpgДоробок Террі Пратчетта - це завжди цікаві сучасні книги про фентезійний Дискосвіт. Книжка "Колір магії" започатковує знайомство з цим всесвітом крізь призму пригод мандрівного романтика та чарівника-невдахи, які волею випадку почали подорожувати разом. Саркастичні підколи, впізнавані алюзії та колоритні персонажі роблять цей твір напрочуд приємним, розслабляючим та веселим.

Детективна агенція.jpgШукаючи найсмішніший іронічний детектив, книги з пригодами та елементами фантастики, зверніть увагу на твір «Детективна агенція (Буря і Натиск)» автора Владислава Івченка. Це незвична історія про письменника, який вирішив змінити оточення, аби вийти із творчої кризи. Тільки от він ніяк не очікував, що опиниться у епіцентрі розслідування, де його помічниками стануть метикуватий вепр та сільський пройдисвіт. І от що-що, а займатися самокопанням та нудьгувати тут точно часу не буде.

Кімнатні пірати.jpgКнижки Джеремі Стронґа не дарма видаються під грифом "Читання для реготання", бо посміятися у них і справді є з чого. У творі "Кімнатні пірати" читач познайомиться зі спільнотою добродушних бандитів, що хоч і не люблять водних просторів, та дух піратства не втратили. Їх проживання по сусідству приносить немало клопоту, але яка різниця, якщо у звичайній квартирі можна знайти скарби чи піти на абордаж?


Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image