Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/5-knyzhok-pro-podorozhi-ta-poshuky-sebe-dlya-pidlitkiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

5 книжок про подорожі та пошуки себе для підлітків

13.10.2020
Відгук

Кращі книги для підліткового покоління завжди несуть в собі заряд пригод. Вони викликають інтерес до читання – і це при тому, що хлопці та дівчата такого віку куди більший пріоритет віддають смартфонам! Пригодницькі книги для дітей формують такі риси характеру як відповідальність, сміливість, відчайдушність, жага до справедливості. 

Клуб червоних кедів. Подруги forever! Книга 2.jpgКниги про пригоди завжди підіймають настрій читачам. Так, дівчатам припаде до душі видання Ани Пунсет «Клуб червоних кедів. Подруги forever! Книга 2». Воно розповідає історію про тінейджерок, які саме переживають перші почуття, здобутки та розчарування, але на перший план ставлять власну дружбу. Їх Клуб червоних кедів – це взагалі суцільна пригода і позитив, адже хіба можна опускати руки, коли поруч є така крута підтримка!? От і тепер – коли вони зібралися гуртом до літнього табору й виявилося, що одна з подруг не зможе поїхати через брак грошей у батьків, то решта дівчат заходилися їй допомогти.

Антон великий.jpgПригодницькі книги для підлітків цікавлять, передусім, розмаїттям сюжетів. Так, для тих, хто починає свої перші власні заробітки, підійде видання Гюдрун Скреттінг «Антон великий». Воно з гумором та повчанням розповість про головного героя. Ключова думка твору – гроші не є пріоритетом всього життя, бо в суцільній та постійній погоні за ними можна втратити щось набагато важливіше…

Щоденник слабака. Канікули псу під хвіст. Книга 4.jpgПравильні висновки підліток зробить і від книги Джефа Кінні «Щоденник слабака. Канікули псу під хвіст. Книга 4». Вона розповідає про те, яким помилковим є рішення провести канікули вдома за комп’ютером замість того, аби грати в рухливі ігри з ровесниками, насолоджуватися подорожами та плаванням. Дане видання є частиною серії «Щоденник слабака», котра адресована дітям та з м’яким гумором розповідає про недоліки їхніх звичок.

Світ Софії.jpgВтім, і для серйозних підлітків є література з нашої добірки. Варто згадати книгу Юстейна Гордера «Світ Софії». Вона розповідає про задуману дівчинку, котра відправилася в незбагненний світ філософії. Це видання стане, напевно, першим посібником в царині цієї заплутаної та нелегкої науки. Простою зрозумілою мовою воно роз’яснює історію філософської думки – від зародження в часи античності й до сьогодення. Читачі лишаться зачаровані викладом матеріалу та авторським підходом. Вони зрозуміють, що філософія – це не складно й заплутано, а легко, просто і навіть цікаво.

Острів скарбів.jpgКниги про приходи в усі часи цікавили читача. Особливо необхідно відзначити ту літературу, яка розповідає про юне покоління в умовах випробувань та непередбачуваних ситуацій. Саме таким є роман Роберта Люїса Стівенсона «Острів скарбів». Його герой – юний моряк, який за збігом обставин опиняється в центрі карколомної пригоди з піратами, перестрілками, а головне – пошуком скарбів загадкового капітана. Цей твір давно став класикою світової літератури, на його основі знято багато фільмів та мультиплікацій.

Читайте також:

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 15.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%