Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/3-khudozhni-knyhy-shcho-navchat-vidvertosti/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

3 художні книги, що навчать відвертості

02.09.2020
Відгук

Кожного дня на полицях книжкових магазинів з’являється незліченна кількість видань. Та не всі вони варті прискіпливої уваги, але тим не менше, є книги, повз які пройти просто неможливо. Ми зібрали список видатних творів, які варто прочитати кожному. Саме вони допоможуть знайти відповіді на багато питань і краще зрозуміти оточуючий світ.

Твори зарубіжної літератури

Граф Монте-Крісто.jpgШедевр зарубіжної прози, роман «Граф Монте-Крісто» яскравого представника французької літератури Олександра Дюма, вважають улюбленою, велика кількість людей по всьому світу. В основі сюжету йдеться про долю головного героя, Едмона Дантеса. Це історія про те, як добро перемагає зло, навіть після багатьох років різноманітних страждань. В історії ви знайдете  непередбачувану зраду, неймовірне кохання і помсту, яка здається іноді, аж надто жорстокою, але пригадавши, що довелося витерпіти головному герою за чотирнадцять років, то приходить усвідомлення, що вона була достатньо лояльною. Незважаючи на те, що роман є досить об’ємним, він читається на одному подиху та дуже швидко, дякуючи інтригуючому та динамічному сюжету. 

Прощавай, зброє.jpgКласику художньої літератури варто прочитати кожному, особливо, якщо це всесвітньо відомий роман про війну американського письменника, лауреата Нобелівської премії Ернеста Гемінґвея «Прощавай, зброє», що безперечно є шедевром світової класики. Автор дуже точно передає дух епохи, трагізм та зло, яке приносить війна, весь жах, трагедію та наслідки бойових дій. Гемінґвей сам брав участь у двох світових війнах, тому те, про що він пише, не є вигадкою. У даному творі письменник частково описав свою участь у Першій світовій війні. Історія розповідає про американського добровольця, який відправляється на італійський фронт воювати проти німців. В госпіталі він знайомиться із британською медсестрою, з якою у нього зав’язується роман. 


Лоліта.jpgКласичний роман про любов «Лоліта» Володимира Набокова викликає шквал різних емоцій та мало кого залишить байдужим. Проблемою твору є неможливі стосунки, яких, по всім правилам, не повинно бути. Але саме кохання, це нерозумне почуття, примушує дорослого Гумберта залишити поруч із собою дівчинку-підлітка. Він бачить у ній своє кохання, яке давно загинуло, і не бажає визнавати той факт, що різниця між ним і Лолітою занадто велика. Чоловік сліпо обожнює дівчину, чим викликає її роздратування. Через велику різницю у віці, такі стосунки стають аморальними і неможливими. Ця неможливість і складає головну проблему роману. Але чи є роки єдиною перешкодою між двома людьми? Одностороннє кохання Гумберта, його сліпе захоплення Лолітою та при цьому ігнорування тих її потреб, які не співпали із його власними, не дали героям стати по-справжньому близькими. Саме ця зарубіжна класика про любов залишає легкий післясмак печалі, але після неї хочеться бути уважніше до свого ближнього. Роман вчить цінувати ті стосунки, які вже є, та ставитися до кохання так, щоб воно не стало насиллям.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%