Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/12-suzir-yiv-khudozhni-knyhy-z-vkraplennyam-astrolohiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

12 сузір'їв: художні книги з вкрапленням астрології

05.02.2021
Відгук

Зірки, сузір’я, планети, космос – це речі, оповиті ореолом таємниць та загадок. Вони розбурхують нашу свідомість, наші уяву, мрії та фантазії. У цій добірці книжки, у яких астрономія й астрологія вкрапленні у певну частину сюжету, назви, ідеї видання.

Метаморфози.jpgДавні книги не оминали питань з астрології, астрономії та впливу їхніх явищ на всіх сфери життя людей. «Метаморфози» Овідія просякнуті ними від першої до останньої сторінки. У цій давньоримській книжці світ постає у вигляді легенд та образів-міфів. Вони завжди ведуть до перевтілення думок, ідей, епох, світів. Такі метаморфози впорядковують світ людини, яка наче задивлена в небо, що сповнене зірок. Міфів про сузір'я Овідій також у своїй книжці не оминув.

У книгах, які йтимуть далі про сузір'я можна знайти різноманітне. Деякі з них згадують ці явища тільки у назві, інші ж – беруть за основу сюжету, ідей тощо.

Світила.jpg«Світила» Елінор Каттон – це суміш різних жанрів. Детектив, філософські роздуми, містика та психологія сплітають у єдиний сюжет роману. Нову Зеландію накриває золота лихоманка. У невеличкому містечку зустрічається різношерстне товариство, яке шукає омріяне золото. Та на їхньому шляху стаються химерні явища та події, які чомусь залежать від розташування місяця та інших зірок на небосхилі.  

Сузір’я Дів.jpg«Сузір’я Дів» – родинна історія, у якій кожна жінка має власну зорю. Головна героїня роману Дари Корній вірить, що саме така зоря й оберігає її все життя. А оберіг, подарований бабусею, тільки підсилює той захист. У цій книжці є майже все: містичні таємниці роду, інтриги, пролита кров, кохання та самопожертви.  

Сузір’я лебедя.jpg«Сузір’я лебедя» Юрія Косача – це своєрідна родинна сага, родинна картина української шляхти передвоєного періоду. Косач майстерно малює словами та образами, передаючи важкий час, складні соціальні, економічні, політичні перепитії світу початку минулого століття.   

Astrology.jpgПодарункове англомовне видання «Astrology» – чудова енциклопедія для тих, хто цікавиться астрологією та усіма її похідними. Тут можна знайти інформацію про гороскопи, карти народження, вплив положення сонця, місяця та зодіаків на будь-яку сферу нашого життя.  

Місяць обмитий дощем.jpg«Місяць, обмитий дощем» – автобіографічні есе, новели Володимира Лиса, які наче зібрані у букет опалого листя восени. На сторінках цієї збірки автор ділиться своїми думками, ідеями, відкриттями, які так чи інакше вплинули на спосіб мислення та життя.  

Саме час знову запалити зірки.jpgУ центрі роману «Час знову запалити зірки» Віржіні Ґрімальді – зломлена минулим та втомлена життя жінка. Вона розлучена, виховує двох доньок, працює офіціанткою. Загнана у клітку безвиході, вона робить відчайдушний крок – їде разом з доньками дивитися на північне сяйво. І ця мандрівка – стає для всіх свіжим ковтком життя.  Більше художньої літератури, творів відомих світових та українських письменників також можна знайти у нас. Та повернімося до нашої добірки.

Книги про зірки та планети:

The Astronomy Book.jpg«The Astronomy Book» – ще одна англомовна енциклопедія про основні складові астрономії як науки. Це подорож космічними відкриттями. Історична мандрівка нашими уявленнями космос, галактики та світ поза межами нашої планети.

Посібник астронавта з життя на Землі.jpg«Посібник астронавта з життя на Землі» – це мандрівка до зірок, дитячі мрії про космос та про безліч перешкод та випробувань, які стали на шляху до здійснення цієї мрії. Для більшості з нас ця книжка – це можливість відчути себе, хоч на мить, астронавтом, який має змогу спостерігати за Землею згори.

Сонячна система.jpg«Сонячна система: путівник для туристів» незамінний помічник у підготовці до космічної мандрівки. Що потрібно знати про погоду та атмосферні явища на Марсі? Які речі найкраще брати у подорож на Юпітер? Які несподіванки можуть чекати нас на Венері? Олівія Коскі, Джана Ґрцевич дають вичерпні відповіді у цій ілюстрованій книжечці. Головне відкритися для фантазій та нових знань.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image