Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/10-najyaskravishykh-knyzhok-dlya-proshchannya-z-osinnyu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

10 найяскравіших книжок для прощання з осінню

25.11.2020
Відгук

Осінь – пора, яку люблять далеко не всі, адже зазвичай вона пов’язана з холодом, дощами та іноді навіть депресією. Однак, усім буває трохи сумно, коли золотий час підходить до свого логічного завершення. Які книги для дощової погоди підійдуть найкраще?

Чоловік на імя Уве.jpgСеред кращих книг обов’язково треба виокремити роман «Чоловік на ім'я Уве» відомого шведського письменника Фредеріка Бакмана. Це ностальгійна книга про людей, яких у певну мить відкинуло мистецтво. Головний герой Уве намагається знову відшукати сенс свого життя, попри удари долі.

Щось лихе насуває.jpgКнига з осіннім настроєм, яку можна порекомендувати як дітям, так і дорослим — «Щось лихе насуває» класика світової літератури Рея Бредбері. Це психологічний трилер про осінь та таємничий Карнавал, який з’являється в маленьких містечках лише в конкретні часи. Геніальна книга, що не старішає з кожним роком і яку цікаво читати в будь-якому віці.

Кладовище домашніх тварин.jpg«Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга — це класичний та відомий горор від короля жаху. Атмосферна моторошна книга про магічне кладовище, яке в змозі оживити мертвих. Але чи піде це на користь тим, хто хоче повернути душу з того світу?

Кафе на краю світу.jpgОдна з рекомендованих книг до прочитання — це мотиваційний твір, який дарує натхнення жити та рухатися далі навіть холодними темними вечорами. «Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі допомагає в пошуках відповідей на головні питання вашого життя. Можливо, саме прийшов час зупинитися і подумати?

Осінь в Пекіні.jpg«Осінь в Пекіні» Бориса Віана — одна з химерних історій автора, в яку так приємно поринути з головою. Існує таємнича пустеля Екзопотамія. Амадіс Дюдю, головний герой роману, опиняється в ній разом з іншими персонажами. Що ж там відбуватиметься? Адже пустелі, як відомо — людні місця…

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ.jpg«#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ» Люко Дашвар — історія про життєве становлення героїні Галі, яка останнім часом відчула в цьому житті абсолютно все. Дівчина втратила майже все через те, що хотіла просто допомогти людині. Як їй тепер знову стати на ноги?

Людина-розумна.jpgА якщо бажаєте поміркувати про людство та те, з чого все починалося, то рекомендуємо книжку «Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього» Ювала Ноя Харарі. Разом з автором читач подумає над складними питаннями, на які не знайшли відповідь мислителі минулих століть.

Бог завжди подорожує інкогніто.jpg«Бог завжди подорожує інкогніто» Лорана Гунеля розповідає про дивну угоду головного героя Алана з чоловіком, який не називає свого імені. Останній обіцяє змінити життя чоловіка, якщо той виконуватиме доручення аноніма. Чим завершиться така незвичайна угода? І як звуть таємничого незнайомця?

Експрес до Ґаліції.jpg«Експрес до Ґаліції» Богдана Коломійчука — новий детективний роман письменника, який ідеально пасує до одноманітних осінніх днів, коли здається, що майже нічого не відбувається. Читач порине в небезпечне розслідування, яке відбувається ціною людських життів.

Фелікс Австрія.jpgІ наостанок рекомендуємо роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович — мінорну історію про Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття і долі двох жінок, які нерозривно сплетені.Читайте також:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 18.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%