Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/10-iz-10-dobirka-knyh-yaki-bulo-vysoko-otsineno/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

10 із 10: добірка книг, які було високо оцінено

20.07.2021
Відгук

Рекомендації та відгуки про книги нерідко стають нам у пригоді. У розмаїтті всіляких новинок легко загубитися, але водночас так не хочеться помилитися у виборі того чи іншого видання. Звісно, «на колір і смак — товариш не всяк», а численні обговорення якогось твору на інтернет-форумах обов’язково міститимуть певний елемент суб’єктивізму. Утім, немає сумніву, що на книжки з високими рейтингами й рекомендаціями ми звертаємо увагу насамперед. Фахові видання, поезія, проза — найкраще з усього цього зібране в топовому переліку «Книгарні «Є».

1984.jpgКниги-бестселери — література, що не потребує якихось додаткових пояснень чи оцінних суджень. Їхня топовість, численні перевидання, переклади на різні мови світу та нерідко навіть статус культовості говорять самі за себе. Якщо звернутися до класики першої половини ХХ століття, то такою книжкою безумовно є роман «1984» Джорджа Орвелла. Похмура антиутопія давно відома всьому світові, твір міцно увійшов у культурний пласт сьогодення, а поняття «Великий брат», «новомова», «Міністерство Правди» стали легко впізнаваними. Цю книжку як забороняли, так і вважали культовою, а проте, вона не втрачає своєї актуальності й проблеми, описані в ній, стають дедалі гострішими.

Ведмеже місто.jpgЯкщо ж говорити про сучасні бестселери, то тут не можна оминути увагою романи Фредріка Бакмана «Ведмеже місто» та «Ми проти вас». Перший описує життя маленького шведського містечка, яке сколихують драматичні перипетії навколо хокейної команди. Друга книжка продовжує сюжет першої, додаючи інтриг, протистоянь і справжніх боїв за виживання. 

Моцарт 2.0.jpgВідгуки про книгу — це завжди прояв неабиякої цікавості з боку читачів. Ця теза стосується, зокрема, видання Доржа Бату «Моцарт 2.0». Автор переносить видатного австрійського композитора в наші часи й оселяє в сучасному Нью-Йорку. Ця смілива фантазія, у якій, утім, переплітаються факти з реальної біографії Моцарта, дуже вразила читачів.  

Кафе на краю світу.jpgУ художній літературі відгуки нерідко супроводжують твори, що розповідають про перипетії головного героя, його болісні поневіряння в пошуках самого себе. Часто ми ніби ототожнюємо такого персонажа із собою, і хвилюючись за нього, отримуємо катарсис. Схожий ефект мають книжки «Кафе на краю світу» та «Повернення до кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі.  Вони розказують про незвичне кафе під назвою «Чому ви тут?». Саме до нього потрапляє головний герой, який якраз перебуває у стані гострої зневіри, але завдяки переосмисленню життя віднаходить нарешті його сенс.

Бог завжди подорожує інкогніто.jpgПро пошуки самого себе розповідає і книжка Лорана Гунеля «Бог завжди подорожує інкогніто». Вона про людину, яка тривалий час пливла за течією, аж доки життя не здійснило несподіваний віраж.

Вибачте, на мене чекають.jpgПо-своєму пливла за течією (точніше — втікала від проблем, поринаючи в надмірну роботу) і героїня видання «Вибачте, на мене чекають» Аньєс Мартен-Люган. Вона була типовим трудоголіком, який розучився отримувати смак від життя. Такі люди дуже часто вважають себе щасливими, хоча насправді лише намагаються себе в цьому переконати, аж доки в один момент ця ефемерність не починає розсипатися на шматки.

#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ.jpgУтім, на допомогу несподівано може прийти кохання. Як у творі Люко Дашвар «#ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ ».

Спитайте Мієчку.jpgА ось книжка Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку» розказує про непрості сімейні стосунки та про скелети в шафах минулого, які зненацька можуть проявитися в теперішньому.Читайте також:
Отримай знижку