Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/zigmund-freyd/?PAGEN_2=2&forgot_password=yes
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Зиґмунд Фройд - книги та біографія

Зиґмунд Фройд

Зиґмунд Фройд – австрійський психіатр, психолог і невролог. Зиґмунд Фройд народився 6 травня 1856 року в невеликому місті Фрайберг в Моравії, яка на той момент належала Австрії. В історії науки багато яскравих і непересічних особистостей, але далеко не всі з них отримували настільки протилежні оцінки. Практично кожен фундаментальний постулат був підданий критиці з боку відомих учених і письменників. Але всім довелося визнати, що психоаналіз буде фундаментом для психотерапії майбутнього. Внесок Фрейда не втрачає своєї цінності і його праці важко з чимось порівнювати. Тому рекомендуємо купити книги Зигмунда Фрейда українською, що помітно вплинули на сфери медицини і науки XX століття. 

Термін його активної наукової діяльності становив 45 років. За цей час він видав близько 24 публікацій (книг, наукових робіт з медицини) і був удостоєний премії Гете. В книзі «Тлумачення сновидінь» автор розглядає глибинні процеси психіки, що відображені в снах і сягають корінням в раннє дитинство. Саме там знаходяться примітивні бажання, викликані похіттю і ненавистю. Основою особистості Фрейд бачив сексуальний інстинкт і спрагу задоволень. Такі ідеї Фрейда, пов'язані з темою сексу, змусили його наставників і колег відвернутися від нього. 

Він доступно пояснює суть несвідомого в книзі «Вступ до психоаналізу», що воно приховує і як впливає на наше свідоме життя. Мова в ній йде про помилкові дії і наміри, які їх провокують; про сновидіння і їх символіку; про теорію неврозів і лібідо, едіпів комплекс та багато іншого. У 1913 році Фрейд закінчив тривалу і дуже складну роботу над фундаментальною працею «Тотем і табу», яка присвячена психології первісних народів. Ним також були написані книги «По той бік принципу задоволення» (1920), «Психологія мас» (1921), «Я і Воно» (1923) та інші.

Всім читачам, які стежать за сучасною українською дитячою літературою рекомендуємо книги Сашка Дерманського. Яскраві і привабливі персонажі стануть новою порцією натхнення і розваг для дітей та дорослих завдяки своїм легким, веселим і захоплюючим історіям.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image