Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-aren-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Аренєв

Володимир Аренєв

Життєпис

Книги Володимира Аренєва видані українською, російською, польською, естонською мовами, автор — лауреат численних премій. Проте спочатку він навіть не замислювався над тим, що колись може стати письменником. 

Володимир Пузій (справжнє прізвище автора) народився в Києві 1978 року. З дитинства любив тварин, у школі захоплювався біологією. Саме тому часто пропадав у Київському зоопарку, бажав присвятити себе тераріумістиці, вирощував змій та комах. Навчатися також вирішив на біологічному факультеті, але не склалося. Тож цілий рік у Київському зоопарку Володимир працював прибиральником. Та вже в 1996 році він став студентом Київського інституту журналістики за спеціальністю «редакційно-видавнича справа», який успішно закінчив і залишився там в аспірантурі. Книжкову біографію Володимир Аренєв розпочав у той таки час.

Перший його твір було надруковано російським видавництвом, що й запропонувало автору підписати контракт та вигадати псевдонім. Так Пузій став Аренєвим для усіх читачів його художніх книг. Публіцистичні ж нариси автор далі підписує справжнім прізвищем. Певний час він працював редактором, наразі спеціалізується на літературній критиці та журналістських розслідуваннях, є учасником багатьох творчих майстерень України та Росії, спікером на літературних фестивалях, дає письменницькі майстер-класи. Володимир Аренєв і його твори більше відомі серед молодих читачів, адже фантастика та фентезі наразі популярні саме в цьому колі. Хоча автор працює в різних жанрах, зокрема пише сюрреалістичні оповідання та гуморески. Нерідко сам перекладає свої книги з російської на українську. Власне українською вийшли друком його твори «Бісова душа», «Дитя песиголовців», «Місто тисячі дверей», «Сапієнси» та інші. Останній твір, до речі, став «Книгою року ВВС» у номінації «Дитяча література». А повість «Заклятий меч, або голос крові» має спеціальну відзнаку конкурсу від «ЛітАкценту». Володимир також є сценаристом фільму «Тарас Шевченко. Ідентифікація». Якщо ж навести приклад іноземних письменників, що також займаються кіносценаріями, то згадується Джон Грін, автор книги «Провина зірок» і багатьох інших творів для підлітків.

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ДОДАТКОВІ ЗНИЖКИ!

-18% -19% -20%🔥🔥🔥

Умови використання
Додаткова знижка